REKLAM

Süper Kahramanlar Dövüş

Süper Kahramanlar Dövüş Oyunu Oyna

Süper Kahramanlar Dövüş, nickelodeon Oyun kategorisinden sizler için hazırlanmış, çizgi filmlerden en sevdiğiniz karakterlerin birçoğuyla tanışma şansına sahip olacağınız bir oyun!

Dünyanın dört bir yanından oyuncuların çevrimiçi karakterleriyle savaşmak için 18 Nickelodeon kahramanından hangisini seçeceksiniz? Süper Kahramanlar Dövüş, kazanmanız, sıralamanızı yükseltmeniz ve böylece çevrimiçi liderlik tablosunun zirvesine ulaşmaya çalışmanız gereken uluslararası bir turnuva içeren bir dövüş oyunudur. Zaferler, kahramanlardan biri için ekipman içeren hediyeler almanıza izin verecek. Karakterlerinizi istatistiksel bonuslar sağlayacak öğelerle geliştirebileceksiniz. Antrenman için hızlı bir dövüş modu mevcuttur ve Brawl TV, diğer oyuncuların canlı dövüşlerini izlemenizi sağlar.

Öncelikle oyunda üç seçenek arasından seçim yapmalısınız: brawville, hızlı kavga veya brawl tv. Örneğin, brawlville’de takımınız ve her tür özel eşya için daha fazla galibiyet kazanmanız gerekir. Turuncu, yeşil veya mor olmak üzere üç takım arasından seçim yapabilir ve ardından SüngerBob, Ninja Kaplumbağalardan biri gibi bir karakter seçebilirsiniz. Eğlence başlayabilir ve ekibiniz gibi cesur ve güçlü olmalısınız! İyi şanslar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM