REKLAM

Super Brawl 2

Super Brawl 2 Oyunu Oyna

Super Brawl 2 Oyununda biraz adrenalin dolu aksiyon zamanı! Yılın en çok beklenen etkinliği şu anda Nickelodeon şehrinde gerçekleşiyor: Super Brawl Championship! Oyunlara girmeye cesaret eden herkes, dövüş endüstrisinin en büyük isimlerine karşı yarışacak! Sevgili maceracı karakterler dövüşmeye hazır: Sünger Bob, Aang, Sheen, Plankton, Skipper, Otis ve çok daha fazlası!

Bu göz korkutucu meydan okuma için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Buna kaydolursanız, bu savaşçıları birer birer alt etmek için tüm becerilerinizi ve enerjinizi kullanmanız gerekecek. Arenada kendinizi kanıtlayın, birleşik hareketlerle düşmanlarınızı alt edin ve en güçlü saldırılara karşı koyun. Amacınız nihai Dövüş Ustası olmak! 10 turnuva kazanmaya çalışın ve şimdiye kadarki en zorlu mücadelenizle yüzleşin!

Oyun nasıl oynanır!
Yarışmaya başlamak için önce temel dövüş hareketlerini öğrenmelisiniz. Hareket etmek için Sol ve Sağ ok tuşlarını kullanın. Bir saldırıya dayanmanız gerekirse, düşmanınızı engellemek için Aşağı ok tuşunu kullanın. Bir yumruktan veya özel bir saldırıdan kaçınmak için Yukarı ok tuşuna basın ve rakibinizin erişim alanının üzerinden atlayın.

Hatırlamanız gereken diğer iki hareket, kol yumrukları (X Tuşu) ve bacak vuruşlarıdır (Z Tuşu). Rakibinizin sağlığını tüketmek ve savaşı kazanmak için bunları kullanın.

İpucu: Düşmanınız sizi engelliyorsa, savunmasını bir kenara atmak ve üzerine saldırmak için Zıplayarak Saldırı kombinasyonunu kullanın. Zıplama Saldırısı yapmak kolaydır; Hem Yukarı Ok Tuşuna hem de Z tuşuna aynı anda basmanız yeterlidir.

Final için sana küçük bir sürprizimiz var. Her Kahramanın kendine özgü Özel Saldırı hareketi vardır. Bu yüzden size en uygun olanı seçmeden önce hepsini denediğinizden emin olun. Etkinleştirmek için, bu belirli sırada Sol + Sol + X Tuşuna basın.

Artık ilk savaşına adım atmaya hazırsın! Ancak, arada sırada sağlık çubuğunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Tükendiğinde, tur kaybedilir! Sağlık çubuğunuzu ve rakibinizin sağlık çubuğunu sayfanın üst kısmında görebilirsiniz.

Dövüş tarzını seç!
Deneyebileceğiniz dört mod vardır. Bir eğitim ortamı olan Arcade modu ile başlamalısınız. Burada karakterinizi, rakibinizi ve geçmişinizi seçiyorsunuz. Devam edin ve hareketlerini ve püf noktalarını öğrenmeye başlayın.

Kendinizi hazır hissettiğinizde, her seferinde bir meydan okuma olan Turnuva Modunda ilerleyin. Bu kez oyun rakibinizi seçer ve oyunla birlikte ilerlemenizi takip eder. Savaş puanlarınızdan birinden memnunsanız, skor tablosuna kaydedebilirsiniz.

İki dövüşçü birden iyidir; bunu herkes biliyor. Tag Team Modu, ekip çalışması ve işbirliği ile ilgilidir. Bu yepyeni özellikte bir ortak seçin ve birlikte Dövüşün. Siz veya rakip takım elenene kadar oyun boyunca savaşın.

Hayatta Kalma Modu nihai meydan okumadır. Sadece bir bar sağlıkla kaç düşmanı yenebileceğinizi görün.

Artık kuralları bildiğinize göre devam edin ve Kavga edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM