REKLAM

Super Brawl Universe

Super Brawl Universe Oyunu Oyna

Super Brawl Universe oyununda en ünlü Nickelodeon kahramanlarıyla birlikte savaşmaya hazırlanın. SpongeBob, Patrick Star, Teenage Mutant Ninja Turtles, Alvin ve daha pek çok sevilen karakter, size muhteşem bir dövüş oyunu sunmak için bir araya geldi!

Bu oyundaki amacınız, erkek erkeğe bir karşılaşmada rakibinizi yenmektir. Hileye yer yok, sadece siz ve diğer oyuncuya karşı savunma becerileriniz.

Oyun nasıl oynanır
Oynamaya başlamadan önce seçebileceğiniz üç seçenek vardır. İlki, rakibiniz olarak bilgisayarla hızlı bir oyun başlatmaktan ibarettir. Buna Hızlı Kavga denir ve kendinizi oyuna sokmak veya suları test etmek istediğinizde mükemmel bir seçimdir. Orada biraz eğitim aldıktan sonra Brawlville PVP’yi seçebilirsiniz. Orada dünyanın her yerinden insanlarla oynayabilirsiniz! Ve dinlenmek istediğinizde, bazı canlı dövüşleri izlemek için Brawl Tv’yi seçebilirsiniz. Bu oyunda her şey var!

Her şeyden önce, her oyun için düello için karakterinizi seçmeniz gerekecek. Savaşta da çok iyi olan çok sayıda harika Nickelodeon çizgi film karakteri var. Olağanüstü becerilerinizle birleştiğinde, herhangi biri adil bir rakip olabilir, bu yüzden özgürce seçim yapın. Bonus olarak, Brawlville PVP için bir takım, ülkeniz ve bir isim de seçebilirsiniz. Ama doğru olanı seçtiğinizden emin olun, daha sonra değiştiremezsiniz!

Dövüş kısmında, seçenekleriniz ne olursa olsun, kontroller hemen hemen aynı olacaktır. Sadece klavyenizdeki bazı tuşları kullanmanız gerekecek. Her zamanki gibi, savaş halkasında hareket etmek için Sol ve Sağ okları ve zıplamak için Yukarı oku kullanacaksınız. Her zamanki savaş oyunlarından biraz farklı olan Aşağı ok. Eğilmek yerine, bastığınızda karakteriniz rakibin saldırısını engeller. Bu çok daha faydalı!

Başka ne bilmelisin
Herhangi bir dövüşün en can alıcı kısmı elbette saldırıdır! Bir maçı kazanmak için gücünü bilmelisin. Bu oyunda, bu konuda nispeten iyi bir dizi seçeneğiniz var. En temel olanı Ara Çubuğuna basmaktır. Bu çok fazla hasar vermez, ancak bekleme süresi de yoktur.

Şimdi benzersiz saldırılar için size iki seçenek sunuluyor. Bunlardan biri Özel saldırıdır. Bu, X tuşu tarafından etkinleştirilir ve genellikle temel olandan daha fazla hasar verir. Ama en ilginci Brawl Call. Burada dövüşün dışında başka bir karakter geliyor ve güçlü bir saldırı başlatıyor. Bunu da başlangıçta seçiyorsunuz ve kullanmak için sadece Z tuşuna basmanız yeterli. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM