REKLAM

Süper Çöp Adam Dövüşü

Süper Çöp Adam Dövüşü Oyunu Oyna

Süper Çöp Adam Dövüşünde, çeşitli zorlu seviyelerde düşmanları yenmek için tüm gücünüzü kullanarak gerçek bir çöp adam savaşçısı olarak bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Düşmanlarla yüzleşmesini sağlamak için çöp adamı kontrol etmeniz gerekiyor! Kıçını tekmelemesi için ona yardım edecek misin yoksa pes mi edeceksin? Gücünü göster! İyi şanlar!

Çöp Adam kadar güçlü olmayanlar için sokak dövüşü oldukça tehlikeli olabilir! Öte yandan erkeğiniz savaşa hazır! Savaştan önce karakterinizi seçin. Sokakları temizlemesi gerekiyor. Oyunda ilerledikçe, çeşitli güçlü karakterlere erişebileceksiniz. Tamamlanması gereken 15 seviye var. Hareket etmek ve savaşmak için fareyi kullanabilir veya mobil cihazlarda ekrana dokunabilirsiniz. Diğer çöp adamlarla tutkuyla savaşmalı ve onlara merhamet göstermemelisiniz. Rakibiniz yenilene kadar savaş teknikleri uygularken ve fiziği manipüle ederken kurbanlarınızın sevimli çığlıklarını duyun. Savaşlar sırasında yıldızları toplayın ve bunları kılıç, balta ve çekiç gibi ölümcül silahlar satın almak için kullanın. Çeşitli seviyelerde ateş, testereler ve diğer engellerle savaşın ve onlardan kaçınmak için gerçek bez bebek fiziğini kullanın. Çöp Adamınız hazırsa savaşmak için oyunu başlatın! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi çöp adam oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

kiz10.com Süper Çöp Adam Dövüşünü geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Ağustos 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak 15 seviye
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Toplanacak yıldızlar

Kontroller

Hareket etmek ve savaşmak için farenizi kullanabilir veya mobil cihazlarda ekrana dokunabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM