REKLAM

FNF Poppy Raptime vs Huggy Wuggy

FNF Poppy Raptime vs Huggy Wuggy Oyunu Oyna

Çocuklar, harika bir müzikal savaşa hazır mısınız? O halde Friday Night Funkin sahnesine hoş geldiniz! FNF Poppy Raptime, Huggy Wuggy’yi Boyfriend’e bir kez daha düşman olarak sunuyor, bu sefer onun başka bir evrenden bir versiyonuyla, iki yeni harika parçada rapini geçmeniz ve şarkı söylemeniz gereken bir versiyonu var.

Nasıl oynanır?
FNF Poppy Raptime vs Huggy Wuggy yanlışlıkla bir fabrikaya girer ve tüyler ürpertici peluş bir canavarla yüz yüze gelir. Şimdi, hayatta kalmak için adamın canavarı müzikal bir düelloda yenmesi gerekiyor! Sadece zor ve tehlikeli değil, aynı zamanda eğlenceli olacak! Savaş sırasında katılımcılar sırayla şarkı söyleyecektir. Boyfriend oyunu sırasında tüm ok kombinasyonlarını tekrarlamanız gerekir. Bu, düşmanı yenmeye ve bu fnf modunun şampiyonu olmaya yardımcı olacak!

Ana menüdeki hikaye modu ve serbest çalma modu arasında seçiminizi yapın ve ardından her iki durumda da şarkıların sonuna ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, notaları listelere göre çalarak kazanın. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM