REKLAM

Apex Football Battle

Apex Football Battle Oyunu Oyna

Apex Football Battle, bugün web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 3D’de oldukça harika yeni bir çevrimiçi futbol oyunu olacak çünkü oynama şeklinize mümkün olduğunca yakın olmayı hedefleyen yüksek kaliteli bir oyundan bahsediyoruz. Oynamak için bir takım, bir milli takım seçeceksiniz ve ardından turnuvalara katılmaya başlayacaksınız, finallere ulaşmak ve kupayı almak için birbiri ardına maçlar kazanmaya çalışarak sizi futbolun zirvesine taşıyacağınızdan eminiz.

Yine de futbol kariyerinize başlamadan önce oyundaki kontrollere aşina olmanızı ve ardından ana sürece geçmenizi öneririz. Artık şampiyonaya katılan ülkelerin listesini tanıyabilirsiniz, oyuna neredeyse dünyanın her yerinden takımlar katılıyor. Ülkeyle işiniz bittiğinde, oyunun ayarlarına gidin, yani zorluğu seçin – rakibin gücünü, günün saatini ve tabii ki maçın süresini. Elbette maçtan önce, turnuvanın maç ve takım tablosunu öğrenin ve oynamaya başlayabilirsiniz. Hareket etmek için WASD/OK’ları, şut atmak için alanı, orta yapmak için K’yı, pas vermek için N’yi, ara pas için M’yi, oyuncuyu değiştirmek için J’yi, rakiplere baskı yapmak için H’yi kullanın.

Gerçek hayattaki futbolda olduğu gibi, maçın süresi sonunda daha fazla gol atan takım kazanan olur ve sizin de o takımdan biri olduğunuzu ve sanal futbol oyunlarında zirveye çıktığınızı görmeyi umuyoruz!

Nasıl oynanır?

WASD/OK, K, N, M, J, H tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM