REKLAM

Futbolcu Kafalar

Futbolcu Kafalar Oyunu Oyna

Futbolcu Kafalar sizi futbol becerilerinizi sergilemeye davet ediyor! Tribün senin adınla coşuyor ve alkışlar havada uçuşuyor bu gece. Bu maçın sonunda sadece bir kazanan olacak ve o da siz olmalısınız. Adın sonsuza kadar futbol tarihine yazılacak. Bu yüzden cesaretinizi toplayıp sahaya adım atmanız gerekiyor. Hazırsanız, en iyi oyuncu kazansın!

Doğru okudunuz. Bu maç sadece kafalar arasında. Ama endişelenme çünkü bu kafaların gol atmak için bir ayağı var! Bugün futbol kariyerinizin en büyük günü ve zafere hazır olmalısınız. Bu eğlenceli spor oyununda amacınız verilen süre içerisinde rakibinizden daha fazla puan almaktır. Kalan sürenizi oyun ekranının orta üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Bilgisayarda oynuyorsanız, parmaklarınızı hazırlasanız iyi olur çünkü klavyeyi fethetmek üzeresiniz. Mobilden oynuyorsanız kontroller oldukça basit. Karakteriniz için yeni özelleştirme özelliklerinin kilidini açabilmeniz için mümkün olduğunca çok kupa elde etmeye çalışın. Özel öğeleri yükseltmek, karakter istatistiklerinizi de artıracaktır. Başınızı, havlunuzu, ayağınızı ve size güç verecek diğer bazı süsleri değiştirebilirsiniz. Hadi play butonuna tıklayalım ve şimdiden oyuna başlayalım!

Geliştirici

Inlogic Software bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Mart 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Karakter özelleştirme
  • Kazanılacak kupalar
  • Zamana karşı yarış

Kontroller

Sağa ve sola gitmek için “A” ve “D” tuşları. “J” tuşu zıplamak için, “K” tuşu hızlanmak için, “L” tuşu ile daha yüksek puanlar için.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM