REKLAM

Rio Olimpiyatları 2016

Rio Olimpiyatları 2016 Oyunu Oyna

Tenis, futbol, atıcılık, basketbol, ​​masa tenisi ve okçuluk gibi eğlenceli spor etkinliklerinde yeteneklerinizi test edebileceğiniz ve gerçek oyunculara karşı rekabet edebileceğiniz güzel bir 3D gerçekçi spor mücadelesinde bu eğlenceli çevrimiçi Rio 2016 Olimpiyat oyununa katılın. Yaz Olimpiyatları’nda sadece fareniz ve tek bir tıklamayla çevrimiçi sporun heyecanını yaşayabilirsiniz. Önce denemek istediğiniz sporları seçin ve Okçuluk’u denemenizi tavsiye ederim çünkü, oynanış olarak çok kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza izin veren iyi bir oyun tarzıdır. Ortadaki yuvarlak hedefi vurmak için oyun fiziğine uyum sağlamayı, nefesini tutmayı ve 30’dan 40 metreye kadar uzaktaki bir hedefe ateş etmeyi öğrenmek. Zamanın atışınızı sınırladığını göreceğiniz gibi ve ayrıca vuruşunuza bağlı olarak, puan alırsınız, örneğin, orta kırmızıyı vurmayı başarırsanız, 10 puan alırsınız ve buna yanlara gittiğinizde puan kaybedersiniz. Birkaç maçtan sonra, yeterince iyiyseniz finallere kalmaya hak kazanırsınız ve oyunlar bittiğinde podyumun ilk üç oyuncusu arasında gol atıp atmadığınızı görebilirsiniz. Bronzdan gümüşe ve altına madalya aldığınız yer. Puanlar kazandıkça ve biraz para kazandıkça, bunları spor ekipmanı seviyenizi yükseltmek için yatırabilirsiniz, bu da daha iyi ve kolay bir şekilde şansınızı artırır. Puandaki her seviye artışı, bu eğlenceli çevrimiçi Rio 2016 Olimpiyat oyunlarında Şans Göstergesini artırmanız için size yüzde 5’ten 10’a kadar sağlar. Diğer beş spor etkinliğinde de aynısını yapın: Futbol, ​​Tenis, Atıcılık, Masa tenisi ve Basketbol ve güçlü noktanızın nerede olduğunu görün! Ayrıca spor etkinlikleri ile işinizi kolaylaştırmak için mağazadan Dayanıklılık satın alabilirsiniz. Ne kadar çok yaparsanız o kadar iyi performans göstereceksiniz ve bu da size podyumdaki ilk sırayı getiriyor. Facebook’tan arkadaşlarınızı puanınızı görmeye davet edebilir ve Rio Olimpiyatları’ndaki altı etkinliğin tümünde kimin en iyi olacağını görmek için birlikte rekabet edebilirsiniz.

Rio Olimpiyatları 2016 nasıl oynanır?

Oyun arayüzünde gezinmek için fareyi kullanın, Hazır olduğunuzda rekabet etmek istediğiniz etkinliklerden birini seçin. Tüm etkinliklerde becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirin ve oyundaki en iyi sporcu olmak için altın madalya kazanmaya çalışın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Yayın tarihi

Ağustos 2019

İçerik derecelendirme

Herkes, Pegi 3

Geliştirici

Rio Olimpiyatları 2016, Neowizgames tarafından geliştirilmiştir. Oyun, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi olarak ücretsiz olarak mevcuttur. Ayrıca cep telefonlarında, tabletlerde ve iPhone’larda ücretsiz olarak oynanabilir, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.

Özellikleri

  • Rekabet edebileceğiniz yedi farklı spor etkinliğiyle eğlenceli bir WebGL Olimpiyat oyununun keyfini çıkarın.
  • Ayrıntılı grafikler ve seviyelerle harika görünümlü karakterler.
  • Basit tek dokunuşla oyun.
  • Tam ekran modu.
  • Performansınıza bağlı olarak gümüş, bronz ve altın madalya gibi farklı metaller alırsınız.
  • Https ve mobil kullanıma hazır.
  • Kimin daha iyi bir puana sahip olduğunu görmek için puanınızı Facebook’ta çevrimiçi arkadaşlarınızla paylaşın!
  • Oynaması eğlenceli ve bağımlılık yapıcı!
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM