REKLAM

Toon Kupası 2021

Toon Kupası 2021 Oyunu Oyna

Tüm yıl boyunca Toon Cup 2021’in nihayet ortaya çıkmasını bekliyorsanız, artık beklemeye gerek yok, çünkü ekibimiz çok heyecanlı çünkü size daha önce piyasaya sürülen bu yepyeni oyunu nihayet size sunabileceğimiz için çok heyecanlılar. Bugün piyasaya sürüldü ve hemen dünyanın her yerinden çocukların oynama şansına sahip olmasını sağladık.

En sevdiğiniz Cartoon Network karakterleriyle futbol oynayın, şimdi daha da eğlenceli!
Artık bu oyunu oynayabileceğiniz iki yol var. Birincisi, finallere ulaşmak ve kupayı kazanmak için birbiri ardına maç kazanmaya çalıştığınız Turnuva veya takımınızı oluşturup ardından oynadığınız Toon Ligleri. ligdeki diğer tüm takımlara karşı, daha fazla zafer kazanmaya ve liderlik tablosunda en üst sıralara yükselmeye çalışıyor.

Temsil etmek istediğiniz milli takımı seçin ve ardından üç üyeden, bir kaptan ve iki oyuncudan oluşan takımınızı oluşturun ve Cartoon Network’teki aşağıdaki şovlardan karakter seçebilirsiniz:

Tabii ki, diğer çevrimiçi futbol oyunlarında olduğu gibi, kazanmak için yapmanız gereken maç süresi dolmadan rakip takıma karşı daha fazla gol atmak!

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın ve mücadele etmek, pas vermek ve şut çekmek için boşluk çubuğuna basın. Bu oyunu kesinlikle şu anda deneyecek olan tüm futbolseverlere iyi şanslar ve kesinlikle sizi burada daha fazla görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM