REKLAM

Ateş ve Su 6: Peri Masalları

Ateş ve Su 6: Peri Masalları Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6: Peri Masalları’nda bulmaca çözme macerası devam ediyor! Elemental ikilinin şu anda ne yaptığını bilmek ister misiniz? Cevabı öğrenmek için merakınızı takip edin ve serinin 6. oyununu oynayın! Ateş ve Su 6, daha önce hiç görmediğiniz bir dizi yeni seviye ve bulmaca ile reflekslerinizi ve problem çözme becerilerinizi test edecek. Hadi başlayalım! Tadını çıkar!

Ateş ve Su’yu, serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, Ateş ve Su 6: Peri Masalları’ndaki seviyelerde kontrol ediyorsunuz! Bu sefer onlara bu macerada yardımcı olacak periler de var! Adlarından da anlaşılacağı gibi, elementlerden oluşurlar ve doğalarına uygun güçlü ve zayıf yönleri vardır. Ateş çocuk ateşin ve lavın üzerinde yürüyebilir, ancak suyla temas ederse ölecektir. Watergirl, su bazlı engellere karşı dayanıklıdır ve bu engellerden kolaylıkla geçmesine izin verir. Ancak, ateşli ikizi gibi, karşıt elementle, bu durumda ateşle temas ederse ölecektir. Her seviye iki çeşit mücevher içerir. Fireboy sadece kırmızı olanları toplayabilirken, Watergirl sadece mavi olanları toplayabilir. Fireboy veya Watergirl’i öldürmeden bulmacaları çözün ve her seviyeyi tamamlayın. Hem Fireboy hem de Watergirl’e iyi bak ve adımlarına dikkat et! Unutma, periler yol boyunca sana yardım edecek! İyi şanlar!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi koleksiyonumuza ve Ateş ve Su oyunlarına göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

Septimaniac, Ateş ve Su 6: Peri Masalları geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Eylül 2021

Özellikleri

  • Geçmek için 30 seviye
  • İki oyunculu oyun
  • Her iki karakteri de kendiniz kontrol edebilirsiniz.
  • Bağımlılık yapan bulmaca seviyeleri

Kontroller

Fireboy’u kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Watergirl’i kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM