REKLAM

AquaPark

AquaPark Oyunu Oyna

Aquapark.io, oynayabileceğiniz en çılgın yarış oyunudur! Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla birlikte son derece tehlikeli bir su kaydırağına düştünüz. Amacınız dışarıya düşmeden yolda kalmak, önünüzdekileri geçmek ve bitiş çizgisinde havuza ulaşmak.

Kontroller

Birden fazla kontrol seçeneği vardır: Yön tuşlarına basabilir (ayrıca A ve D) veya farenizi yönlendirmek için sola ve sağa sürükleyebilirsiniz.

AquaPark Nasıl Oynanır

Aquapark.io oyununun her yeni olayı benzersiz ve öngörülemez. Eğimin eğrilerinin yanı sıra engeller, yükseltmeler ve atlama telleri sürekli olarak üretilir, bu nedenle oyunda iyi olmanın tek yolu reflekslerinizi keskinleştirmek ve mekaniğe aşina olmaktır. Bir grup diğer yarışçının hızlı bir şekilde üstesinden gelmenin en iyi yolu, pistten atlamak ve daha aşağı bir yere inmek için tek yöne sert bir şekilde yönlendirmektir. Karakterinizi uçarken de kontrol edebiliyorsunuz ancak inişe tutunmak oldukça zor. Hız tümseklerine vurmak sizi geçici olarak yavaşlatırken, güçlendiriciler üzerinden kaymak daha hızlı gitmenizi sağlar. Su çeşmeleri hem yararlı hem de tehlikeli olabilir: Nerede olduğunuza bağlı olarak istenebilecek veya olmayabilecek şekilde sizi havaya iterler.

Dünyanın en korkunç su kaydırağı zorluğunun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız, Aquapark io’yu çevrimiçi oynayın ve becerilerinizi gösterin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM