REKLAM

Battleboats.io

Battleboats.io Oyunu Oyna

Basit ama ilgi çekici savaş oyunlarından hoşlanıyor musunuz? O halde Battleboats.io’yu çevrimiçi oynamanın ve taktik unsurlar ve eğlenceli mekaniklerle erişilebilir takım odaklı oyunun tadını çıkarmanın tam zamanı. WASD’ye basarak veya LMB’ye basılı tutarak ve imleci hareket ettirerek bir savaş gemisini yukarıdan kontrol edin, ekibinizin mayınını düşman üssüne yaklaştırmak için mayınlı sandıkları toplayın, gemilerini yok edin ve seviye atlamak için XP bulun.

Oynadığınız her Battleboats io oyunu benzersiz bir deneyimdir: Maçın akışı saniyeler içinde büyük ölçüde değişebilir ve üssünüzün patlamasını önlemek için her zaman tetikte olmanız gerekir. Battleboats.io multiplayer, işbirliği ve strateji ile ilgilidir: en başından itibaren düşman gemilerine doğru acele etmeyin, bunun yerine takım arkadaşlarınızın ne yaptığını görün, dizilişi koruyun ve alma hatasını yapan rakiplere karşı bir araya gelin kapat. Madeninizi düşmana yaklaştırmak ve geminizi yükseltmek için yol boyunca sandıklar toplamayı unutmayın.

Herkes, güçlü bir bilgisayarı olmasa bile Battleboats.io’nun keyfini ücretsiz olarak çıkarabilir: Oyun, eski masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve hatta mobil cihazlarda bir tarayıcı penceresinde çalışır. Eğlenceli ve ilgi çekici bir çok oyunculu aksiyon arıyorsanız, Battleboats.io deniz savaşlarına katılın ve olabildiğince çok düşman üssünü yok edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM