REKLAM

BattleDudes.io

BattleDudes.io Oyunu Oyna

BattleDudes.io’da arenaya girin ve düşmanlarınıza gerçek efendilerinin kim olduğunu gösterin! Silahlarınızı doldurun ve ateş etmeye başlayın! Bu nefes alma savaşında tüm cevaplar silahınızın ucunda yatıyor. Kolay bir av olmadığını kanıtlamaya hazır mısın? Oyunlar başlasın!

Dikkatli olun. Arena, sizi alaşağı etmek için her fırsatı kovalayan düşman askerleriyle dolup taşıyor. Onları bulun ve güzel ve uzun bir uykuya daldırın. İyi geceler! Bu shooter oyununda birçok harita ve birçok farklı oyun modu bulunuyor. Her düşman askerini öldürmeniz, tüm harita noktalarını veya bayrağı ele geçirmeniz gerekebilir. Öğrenmek için oynat düğmesine tıklayın. İki takım var. Takım arkadaşlarınıza yakın durun ve yaklaşan tehlikeye karşı durmak için onların yanında savaşın. Sonuçta, iki el birden iyidir, değil mi? Haritayı ekranın sol üst köşesinde görebilirsiniz. Arenada gezinmek için kullanın. Sağlık çubuğunuz ekranın alt kısmındadır. Hedefi tamamlamanız ve zamanlayıcı sona ermeden galip çıkmanız gerekir. Zamanlayıcı, takımınızın ve düşman takımın puanı, sağlık çubuğunuzun sol tarafındadır. Eğlenin ve olasılıklar sizin lehinize olsun!

Geliştirici

Sarunas Visockas, BattleDudes.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Mart 2021

Özellikleri

  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Birçok farklı silah seçeneği
  • Sezgisel kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Hareket etmek için W, A, S, D tuşlarını kullanabilirsiniz. E arabaya girmek için. Ateş etmek için sol fare tuşu. Emoji listesini görüntülemek için sağ fare düğmesi. Silahı değiştirmek için fare tekerleği.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM