REKLAM

Brutal.io

Brutal.io Oyunu Oyna

Brutal.io, hedefinizin dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı onları parçalayarak ve dövüşünüzle alt ederek hayatta kalmak olduğu harika bir çok oyunculu IO oyunudur. Silahınızı büyütecek ilkel malzeme arayışında haritayı keşfedin ve puanınızı daha da artırmak için mümkün olduğunca çok sayıda rakibi öldürmeye çalışın. Amaç, oyununuzun liderlik tablosunun birincisi olmak için mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Arabanızı doğru bir şekilde kontrol etmek ve oyunu yönlendirmek için oyunun fiziksel motorunu kullanmak için bir adaptasyon süresi gerekecektir, ancak ilk dakikalar geçtikten sonra düşmanlarınızı yenmek için nasıl stratejiler geliştireceğinizi anlayacaksınız.

Bir takma ad girin ve diğer oyuncuları silmeye çalışırken, korkunç sivri topunuz kuyruğunuz olarak eklenmiş olarak ekranda hareket etmeye başlayın. Daha uzak mesafelerden oyuncuları elemek için fırlatabilir ve ardından size geri çekebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Brutal.io nasıl oynanır?

1-Farenizle arabanızı yönlendirin ve silahınızı serbest bırakmak için sağ tıklamaya basın. Arabanızla dönüşler veya daireler çizdiğinizde, dövüşünüze hız verecek, böylece onu en iyi zamanda ve istediğiniz yönde bırakarak bir rakibe çarpıp onları yok etmesini sağlayabilirsiniz.

2-Oyunun başında, ilk seviyenizi kazanmak ve böylece silahınızın boyutunu artırmak için küçük parçacıklar toplamaya odaklanın. Daha sonra size çok daha fazla puan verecek diğer oyunculara saldırabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM