REKLAM

Catac.io

Catac.io Oyunu Oyna

Catac.io’da yine sahtekarlara karşı savaşacaksınız, ancak bu sefer uzayda bir kedi savaşı! Davetsiz misafirler her yerde, çok geç olmadan onları bıçaklarınızla öldürmelisiniz ve sizi öldürürler! Bu eşsiz dövüşe hazır mısınız? Hayatta kalmada iyi şanslar!

Kediler en sevimli hayvanlardır, ancak bilmeniz gereken bir şey var! Eğer sinirlenirlerse, kimse onları durduramaz! Davetsiz misafirler gölgelerde saklanıyor; Çok geç olmadan onları bıçağınla öldürmelisin ve onlar seni öldürürler! Onlara en güçlü kedinin kim olduğunu göstermeye hazır mısınız? Ardından adınızı girin ve oyunu başlatmak için oynat düğmesine tıklayın. Çok oyunculu bir oyun olduğu için, dünyanın her yerindeki diğer oyunculara karşı oynayacaksınız. Lider tablosunu ekranın sol üstünden takip edebilirsiniz, ancak gözlerinizi açık tutsanız iyi olur! Rakiplerinizden daha fazla puan ve öldürmeyi hedefliyorsunuz. Arenaya girer girmez bir sonraki kurbanı aramaya başlayın. Yapmanız gereken şey, bıçağınızı tutarken rakiplerinize yaklaşmak. Bıçağına dokunurlarsa ölecekler. Unutmayın! Onlarınkine dokunursan da ölebilirsin. Farenin sol düğmesini basılı tutarak koşabilirsiniz. Dövüşün başında dayanıklılığın nispeten yüksek olmadığını unutmayın. Bu yüzden ekranın altındaki seviye çubuğunun üzerindeki dayanıklılık çubuğuna dikkat etmelisiniz. Seviye atlamak için kedileri öldürmelisiniz. Seviye atladığında dayanıklılığın artacak. İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi çok oyunculu oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Grinding Games, Catac.io’yu geliştirdi

Yayın tarihi

23 Mart 2021

Özellikleri

  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Satın alınacak yeni görünümler, evcil hayvanlar ve şapkalar
  • Güzel 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM