REKLAM

CellCraft.io

CellCraft.io Oyunu Oyna

CellCraft.io sizi en hararetli yarışmalardan birine davet ediyor! Mikroskobik dünyaya seyahat edin ve hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Hücrelerin de yemesi gerekir! Birinin kontrolünü elinize alın ve en iyisi olmak için besin zincirinin adımlarını tırmanın!

Diğer oyuncular ziyafet çekmeye başladı, o yüzden oraya girin ve onlara katılın! Bu oyunun amacı, haritadaki herkesi yiyebilecek kadar büyümektir! İsterseniz bir hesap oluşturabilirsiniz, ancak oyunu misafir olarak oynayabileceğiniz için buna gerek yoktur. Kendinize bir takma ad verin ve eyleme katılmaya hazırlanın. Yuvarlak daire imlecinizi takip edecek, bu yüzden seyahat etmek için farenizi hareket ettirin. Sizi bir ısırıkta yiyebileceklerinden daha büyük lekelere dikkat edin. Sizden daha küçük oyunculara odaklanmaya çalışın ve büyümek ve puan kazanmak için onları yemeye çalışın. Hücreyi çoğaltmak için boşluk çubuğunu kullanabilir ve parçacıkları patlatmak için W tuşunu kullanabilirsiniz. Yardıma ihtiyacım var? Diğer oyuncuların üstesinden gelemiyor musunuz? Merak etmeyin! Oyun içi mağazadan farklı güçlendiriciler satın alabilir ve diğer oyunculara göre avantaj elde edebilirsiniz! Oyunu kazanmak ve diğerlerine en iyi olduğunuzu göstermek için akıllıca oynayın ve haritadaki en büyük hücreye dönüşün! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Agma, CellCraft.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

25 Kasım 2020

Özellikleri

  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Kullanılacak çeşitli güçlendiriciler
  • Zorlu ve rekabetçi oyun

Kontroller

Hücreyi kontrol etmek için farenizi kullanın. Kütleyi çıkarmak için W düğmesine basın. Çarpmak için Boşluk tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM