REKLAM

Chompers.io

Chompers.io Oyunu Oyna

Chompers.io, piyasadaki en hafif yürekli ve şiddet içermeyen rekabetçi çok oyunculu aksiyon oyunlarından biridir. Aptal görünümlü küçük bir canavar olarak oynayın, deneyim kazanmak için tatlılar ve ikramlar toplayın, düşmanlarınıza muz ve diğer komik silahlarla vurun ve hızlanarak saldırılarından kaçının.

Yeni başladığınızda, diğer oyuncularla doğrudan çatışmalardan kaçınmak daha iyidir. Bunun yerine meyve ve tatlı toplamaya odaklanmaya çalışın: bunlar size zamanla birikecek XP verecek ve daha büyük olmanız için seviye atlamanıza yardımcı olacak. Biraz daha deneyim kazanmak için hataları da düzeltebilirsiniz. Bir süre sonra çok daha güçlü olacaksınız ve silahınız daha uzun bir menzile sahip olacak – işte o zaman diğer oyuncularla savaşmaya başlayabilirsiniz.

Bu türden herhangi bir oyunda olduğu gibi, kontroller çok sezgiseldir ve alışması kolaydır: belirli bir yöne gitmek için fare imlecinizi hareket ettirin, saldırmak için Sol Mouse’unuzu ve hızlandırmak için Sağ Mouse’unuza tıklayın. Hız artışı size bazı deneyim puanlarına mal olur, ancak bazen hayatta kalmanın tek yolu budur.

En eğlenceli çevrimiçi savaşlardan bazılarına hazır mısınız? Minik oyuncu aracılığıyla bir sunucuya katılın, olabildiğince çok ödül toplayın, hayal edebileceğinizden daha büyük ve daha güçlü olun ve Chompers io’da düşmanlarınızı alt edin. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM