REKLAM

Covirus.io

Covirus.io Oyunu Oyna

Covirus.io’da gezegendeki en ölümcül virüs olun! Hareket etmeye devam edin, büyümeye devam edin, daha büyük virüslerden uzak durun ve yeterince güçlü olduğunuzda onları tüketmek için daha sonra geri gelin. El dezenfektanlarından kaçının ve hayatta kalma şansınızı artırmak için bölünmüş hareketi stratejik olarak kullanın.

IO türünün klasiklerinden ilham alan bu çok oyunculu oyunda amacınız, dünyanın gördüğü en verimli ve durdurulamaz virüse dönüşmek. Virüsün genetik kodunu temsil eden blobunuzu yönlendirmek için fare imlecinizi hareket ettirin. Büyümek için çeşitli insan yüzlerine benzeyen hücreleri tüketin. El dezenfektanı şişeleri ölümcüldür – ne pahasına olursa olsun onlardan kaçının. Virüsü sizinkinden daha büyük olan başka bir oyuncuyla karşılaşırsanız, kaçmaya çalışın veya boşluğa basarak bölünmüş hareketi kullanın – bu, sizi en az birinin hayatta kalma şansı verecek şekilde iki eşit parçaya böler.

Her engeli aşıp sunucudaki en büyük virüse dönüşebilir misiniz? Covirus io’yu Minik Oyuncu’da çevrimiçi oynayın, olabildiğince tüketin ve rekabeti yok edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM