REKLAM

Crowd City 2

Crowd City 2 Oyunu Oyna

Gerçek bir lider, nereye giderlerse gitsinler, kalabalığın kendisini nasıl takip edeceğini bilir. Yalnız bir kurt olarak başlayın ve şaşırtıcı ve bağımlılık yapan .io oyunu Crowd City 2’de arkanızda kalabalığı toplayın. Şehir, gerçek bir liderin geride kalmasını bekleyen bağımsız insanlarla dolu. Bu rekabetçi ve eğlenceli oyunda lider olabilir misin? Öyleyse sokakları vurmaya başlayın!

Crowd City 2, renkli 3D grafikleri ve çevrimiçi çok oyunculu oynanışı ile son derece bağımlılık yapan bir oyundur. Oyuncu olarak, bu .io oyununda amacınız şehrin etrafında koşmak ve en büyük kalabalığı ya diğer oyuncuları eleyerek ya da zamanlayıcı bittiğinde en çok takipçiye sahip olarak kazanmak için toplamaktır. Oyuna başlamadan önce, kendiniz için bir renk seçebilirsiniz, böylece haritada işler çok meşgul olduğunda kalabalığınızı tanımlamanız daha kolay olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 9 canlı renk vardır. Hazır olduğunuzda oynat düğmesine basın ve yarışma başlasın. Diğer birçok .io oyununda olduğu gibi, haritada başka birçok oyuncu bulacaksınız ve onlar da sizinle aynı amaca sahip. İlk başta tek bir kişi olacaksın. Şehirde dolaşırken gördüğünüz beyaz renkli insanlar ana hedefinizdir. Onlara yaklaşmak, onları renginize dönüştürür ve böylece onları kalabalığınızın bir parçası haline getirir. Kalabalığınızın tepesinde, kalabalığınızda kaç kişi olduğunu görebilirsiniz. Bu sayıya dikkat edin çünkü kararsız sakinlere ek olarak, onlardan daha büyük bir kalabalığa sahipseniz diğer oyuncuların kişilerini de dönüştürebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde bulunan zamanlayıcı bittiğinde, en büyük kalabalığa sahip oyuncu oyunu kazanır. Skor tabelasını ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz.

.io oyunlarını birçok oyuncu için en popüler türlerden biri yapan, diğer oyunculardan gelen rekabet ve sürekli tehdittir. Minikoyuncu’da bu oyunların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz!

Geliştirici

VOODOO, Crowd City 2’yi geliştirdi.

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Bağımlılık yapan oyun
  • Çevrimiçi çok oyunculu
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Haritada gezinmek için farenizin sol düğmesini basılı tutun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM