REKLAM

Exploder.io

Exploder.io Oyunu Oyna

Exploder.io, engeller, canavarlar ve özellikle de her yerde patlayacak bombalarla dolu labirentlerde 4’e kadar oyuncuyla karşılaşabileceğiniz çevrimiçi bir bombacı adam oyunudur. Tuğla blokları yok etmek ve geçitleri temizlemek için arenaya bombalar yerleştirin, diğer oyuncuları patlamanın patlamasıyla vurup can kaybetmeleri için tuzağa düşürmeye çalışın. Oyunda amacınız, labirentte yaşayan son oyuncu olarak oyunu kazanmak olacak.

Exploder.io, anlaması kolay ama ustalaşması zor bir oyun olarak tasarlandı, tıpkı atası Bomberman gibi, birçok incelik ve taktik, özellikle diğer deneyimli oyuncularla yüzleşmeniz gerektiğinde, oyunu olasılıklar açısından zengin kılar. Rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için kazanmak için kurnaz olmanız ve labirentte bulabileceğiniz çeşitli bonusları mantıklı bir şekilde kullanmanız gerekecek.

Dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynayabilir veya özel bir oda oluşturabilir ve arkadaşlarınızı aynı oyunda birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Giriş yaparak, oyunlarınız sırasında kazandığınız paraları karakterleriniz için görünümler veya farklı patlama efektleri satın almak için harcayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM