REKLAM

Fall Guys io

Fall Guys io Oyunu Oyna

Yaz tatili zamanı ve kahramanımız da kendisi için bir bilet alıp güneşin ve denizin tadını çıkarmak için uzaklara gitti. Tesise vardığında hızlıca mayolar giydi ve denize doğru yol adı, ancak hiç sevmediği bir manzarayla karşılaştı. Küçük bir kum parçasının üzerinde pek çok insan toplandı, hiçbir yerde uzanacak, hiçbir yere şezlong koyacak bir yer bile yoktu. Adam çok sinirliydi ve sahili temizlemeye karar verdi ve geri kalanını denize nasıl atacağını dair düşünmeye başladı.

Diğerleri de onun gibi düşünmeye başladı ve sahilde gerçek bir kargaşa başladı. Kahramanınızın direnmesine ve yalnız kalmasına, tüm rakiplerini atmasına yardım etmelisiniz. Rakiplerin eline geçmeyin, kahraman zaten başının üzerine kaldırılmış olsa bile, direnmeniz gerekir ve bu kendinizi kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Fall Guys io oyununda hızlı ve enerjik hareket etmeniz gerekiyor, aksi takdirde kendinizi denizde bulabilirsiniz.

Bu küçük arkadaşlar bir saniye bile kıpırdamadan oturamıyor. Hareket halinde kalmaları gerekiyor ve bunu yapmanın harika bir yolunu buldular. Her gün zorlu bir engelli parkurda dostça bir yarış kurmak için toplanıyorlar. Engeller rastgele bir şekilde oluşturulur, bu nedenle her seferinde sizi bekleyen bir dizi yeni zorluk olacaktır. Amacınız tüm denemeleri başarıyla geçmek ve ilk bitirenlerden biri olmaktır. Bu sizi bir önceki tura göre daha da karmaşık hale getirecek. Düğmelere sertçe basmaya hazırlanın çünkü Fall Guys oynarken parmaklarınız dinlenmeyecek! Hadi başlayalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM