REKLAM

FlyOrDie.io

FlyOrDie.io Oyunu Oyna

Fly or Die, çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Küçük bir sinek olarak başlarsınız ve daha fazla yemek yerken seviye atlarsınız. Siz geliştikçe, diğer oyuncular da diyetinizin bir parçası olur. Her seviye yeni bir özel yetenek ve daha fazla yiyecekle birlikte gelir. Seçim basit, sen Uç ya da Öl.

Fly or Die nasıl oynanır?
Yeşille çizilmiş öğeleri ve hayvanları yiyin. Kırmızı çizgili hayvanlardan kaçının, sizi yiyecekler! Diğer yüzlerce oyuncuya karşı hayatta kalmak için savaşacaksınız, bu yüzden hareket etmeye ve yemeye devam ettiğinizden emin olun. Su seviyenize de dikkat edin, hayatta kalmak için bol miktarda suya ihtiyacınız olacak.

Oyunda ilerledikçe, her hayvanın kendine özgü özel bir yeteneği olacak. Oyunu daha hızlı geçmek için bu özel yeteneği kullanabilirsiniz. Bir sinek olarak başladığınız zaman, “başlangıç ​​şansı” olacak. Bu size bir avcı saldırısından kaçınmanız için% 50 şans verir. Özel yetenekleri kendi yararınıza kullanın.

Oyun seviyeleri
Fly or Die’da 45 farklı hayvan ve 8 evrim aşaması var. Basit bir sinek olarak başlarsınız ve hayvanlar aleminde savaşarak yolunuza devam edersiniz.

Normal hayvanları oynadıktan sonra şeytanlar, efsanevi hayvanlar, kozmik varlıklar ve ölümsüzler var. Azrail, besin zincirinin tam tepesindedir ve avını avlamak için tırpan kullanır.

İpuçları

Tek bir yerde çok uzun süre kalmayın Özel yetenekleri kendi yararınıza kullanın Yenilmekten kaçınmak için bulutlarda saklanın Bolca su iç Olabildiğince çok av ye!

Özellikleri

45 farklı hayvan türünde evrimleşin Uzaya uçun veya yeraltının derinliklerine gidin Oynamak için birden fazla biyom .io çok oyunculu oyun

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM