REKLAM

Gartic.io

Gartic.io Oyunu Oyna

Çizim becerilerinizin kelimeleri tahmin etmesine izin verin veya Gartic.io oyunundaki diğer oyuncuların çizimlerini kendiniz tahmin edin. Her turda bir oyuncu harfleri, sayıları veya sembolleri kullanmadan tahmin etmek için bir kelime çizecek. Kelimeyi bulmayı başaran tüm oyuncular puan kazanır, puan hedefine ulaşan ilk oyuncu oyunu kazanır. Gartic.io, kendi oyun odalarınızı oluşturmanıza olanak tanır, bir bağlantı paylaşarak 50’ye kadar arkadaşınızı aynı oyunda oynamak için davet etmeniz mümkün olacaktır. Önerilen kelime grupları arasından seçim yapın ve hayal gücünüzü, çizim ve tahmin becerilerinizi kullanarak sınırsız eğlenin.

Gartic.io nasıl oynanır?

– Süre dolmadan oyununuzdaki oyunculardan birinin çizdiği kelimeyi tahmin etmeye çalışın. Cevabınızı yazım hatası yapmadan sohbete yazın, eğer doğru kelimeyi bulursanız cevabınız onaylanacak ve size puan kazandıracaktır. 120 puana ulaşan ilk oyuncu oyunu kazanır.
– Tasarımcı olduğunuzda, önerilen iki kelimeden seçtiğiniz kelimeyi çizmek için 60 saniyeniz var. Herhangi bir sayı, harf veya simge çizmemelisiniz. Diğer oyuncuların çizim veya eskizlerle kelimeyi tahmin etmesini sağlamaya çalışın.

Nasıl oda oluşturulur ve arkadaşları Gartic.io oynamaya davet edilir?

– Oyunun ana ekranında “Odalar” düğmesine tıklayın, daha sonra diğer oyuncular tarafından oluşturulan genel oyunlara katılabilir veya herkese açık veya özel kendi odanızı oluşturabilirsiniz. Oyun ayarlarını özelleştirebilir ve tahmin edilecek kelimeleri tanımlayacak olan 7 temadan birini seçebilirsiniz.
– Arkadaşlarınızı davet etmek için yeni bir oda oluşturun, daha sonra bir bağlantı oluşturulur ve sadece arkadaşlarınızla oyununuza katılabilmeleri için paylaşmanız gerekir.

Gartic.io mobil cihazlarda ve tabletlerde oynanabilir mi?

Evet, Gartic.io’yu mobil ve tablette oynayabilirsiniz. Cihazınızın dokunmatik ekranını kullanarak çizmeniz yeterlidir ve kelimeleri tahmin ettiğinizde önerilerinizi yazmak için sanal klavyenizi kullanabilirsiniz.

Not: Daha iyi bir deneyim için oyunu tam ekran modunda oynamayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM