REKLAM

GunNight.io

GunNight.io Oyunu Oyna

GunNight.io’da silahınız tek müttefikinizdir! Diğer tehlikeli oyuncularla çevrili, hayatta kalmak için tek şansınız herkesi sizi yok etmeden önce yenmektir! Vurulmadan önce herkesi vurup liderlik tablosunun tepesine tırmanabilir misin?

Hotline Miami’den büyük ölçüde esinlenen silah sesleri bu oyunda asla bitmiyor. Güvendiğiniz silahı kapın ve arenaya çıkıp diğerlerine kelimenin en güçlü nişancısı olduğunuzu gösterin! Amacınız, yüksek bir puan kazanmak için olabildiğince çok oyuncuyu öldürmektir. Heyecan verici yolculuğunuza başlamadan önce, ana menüden karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz. Hoşunuza giden bir görünüm bulana kadar karakter simgesine birkaç kez tıklayın. Kendinize bir isim verin ve oynamak için bir sunucu seçin. Oyuna güvenli bölgede başlıyorsunuz. Bu yerdeyken saldıramazsınız veya saldırıya uğramazsınız. Hareket etmek ve güvenli bölgeden çıkmak için WASD tuşlarını kullanın. Nişan almak için farenizi kullanın ve ateş etmek için sol fare düğmesine basın. Düşmanları öldürmek sizi ödüllendirecek. Yapıların arkasını örtün ve en çok puanı kazanmak için olabildiğince çok düşmanı öldürün. Cephane de toplamayı unutma! İyi şanslar!

Ücretsiz io oyunları koleksiyonumuzda rekabet edin ve diğer oyunculara meydan okuyun. Oynamanın keyfini çıkarın ve eğlenin!

Geliştirici

TD2TL GunNight.io’yu geliştirdi

Yayın tarihi

16 Mart 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Karakterinizin görünümünü değiştirebilir

Kontroller

Bu oyunu oynamak için WAD tuşlarını ve farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM