REKLAM

Inkwars.io

Inkwars.io Oyunu Oyna

Inkwars.io, amacın sizi ileriye götüren bir jetpack olan dev bir airbrush kullanarak şehrin sokaklarını kendi renginize boyamak olduğu benzersiz bir takım vs takım oyunudur. Bir dakikalık tur boyunca rakip takımdan daha fazla alanı kaplamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Hızınızı ve yayılımınızı artıran çeşitli bonusları toplayın, rakiplerinizin çizimlerini boyayın ve zirveye çıkın!

Dört oyuncu iki takıma ayrılır yeşil ve mor. Tur başlar başlamaz, üzerinden uçarak otomatik olarak caddeyi boyayla kaplamaya başlarlar. Sadece birkaç dakika içinde, seviyede neredeyse hiç boyanmamış nokta kalmaz ve geriye kalan tek şey diğer takımın çalışmalarını boyamaktır.

Turun son birkaç saniyesi neredeyse her zaman en önemlisidir: Bu kısa periyotta karşı tarafı geride bırakmayı başaran takım kazanır. Sonuca, ortaya çıkan modellere bakan ve oyuncuların kapladığı yüzey alanını değerlendiren yapay zeka tarafından karar verilir.

Başarınız, Inkwars.io ekibinizin verimliliğine bağlıdır: En iyi sonucu elde etmek için, oyuncuların işbirliği yapması, birbiriyle karşılaşmaktan ve birbirini yavaşlatmaktan kaçınması gerekir.

İçerik oluşturucular, Inkwars.io’yu ücretsiz yapmaya karar verdiler, ancak oyuna başlamadan önce birkaç reklam izleyerek geliştiricileri destekleyebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM