REKLAM

Kart Fight.io

Kart Fight.io Oyunu Oyna

Kart Fight.io’da bir kedi karakterinin kontrolünü ele alın ve çevrimiçi çok oyunculu oyunda diğer oyunculara meydan okuyun. Bu kediler vahşi ve hiçbiri kolayca pes edecek gibi görünmüyor. Tüm rakiplerinizi yenerek en iyisi olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız?

Bu oyunda rekabet hararetli, bu yüzden hazırlıklı olsanız iyi olur. Ana amaç, platformda duran son oyuncu olarak her oyunu kazanmaktır. Başkalarını çıkıntıdan iterek bunu başarabilirsiniz. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, bu yüzden oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Geri sayımın ardından, ekrandaki sol fare düğmesini basılı tutarak ve imlecinizi hareket ettirerek hareket etmeye başlayabilirsiniz. Başkaları da kazanmaya istekli olduğu için oynarken dikkatli olun. Bir oyuncuya vurduğunuzda, ikiniz de geri döneceksiniz. Çevrenizin farkında olmalısınız, sanki çıkıntıdan düşerseniz oyunu kaybedersiniz. Platformu başlattığınız her oyuncuyla, boyut olarak büyüyecek ve daha güçlü olacaksınız. Kazanan oyunlar sizi jetonlarla ödüllendirir. Farklı karakter görünümlerinin kilidini açmak için bunları kullanabilirsiniz. Eğlenmene bak ve iyi şanslar.

Bunun gibi daha heyecan verici oyunlar için, buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi .io oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Geliştirici

Tokyo, Kart Fight.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

22 Kasım 2019

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Kilidi açmak için 24 farklı karakter görünümü
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Kilidi açmak için farklı haritalar
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM