REKLAM

Little Big Snake

Little Big Snake Oyunu Oyna

Little Big Snake’de aç yılanlarla dolu tehlikeli bir dünyaya dalmaya hazırlanın. Türün en güzel örneklerinden biri olan bu oyun, eğlenceyi bir sonraki seviyeye taşıyan birçok özelliğe sahip. Rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu arenada diğer oyuncularla karşılaşmaya hazırsanız, şimdi oynamaya başlayın.

Mideniz homurdanıyor ve güzel bir yemek için çaresizsiniz. Bu oyunun amacı, türdeki diğer benzer oyunlardan farklı değildir. Bir yılanın kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve küreler veya diğer oyuncuları yiyerek oyundaki en büyüğü olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Liderlik tablosunun zirvesine çıkma yarışının hararetli olmasına rağmen, bu oyunun kontrolleri oldukça basit. İhtiyacınız olan tek şey fareniz, bu yüzden oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Sonra kendinize bir isim girin. Yılanınızın yönünü değiştirmek için farenizi ekranın etrafında hareket ettirin. Daha hızlı hareket etmek için farenin sol düğmesini tıklayıp basılı tutabilirsiniz. Bu, enerjinizi kullanır ve tükendiğinde yılanınız küçülmeye başlar. Böcek veya parlayan küreler yiyerek büyütün. Oynadıkça para kazanacaksınız. Bunlar, istatistiklerinizi gelişim ekranından yükseltmek için kullanılabilir. Oyundaki en büyük yılan olabilir misin?

Buna benzer başka bir oyunu denemek istiyorsanız, gidin ve diğer popüler oyunumuz Mutlu Yılanlara göz atın. İyi eğlenceler dileriz!

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Yükseltilecek 10 farklı istatistik
  • Kilidi açmak için düzinelerce farklı karakter görünümü
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Kazanılacak 19 farklı başarı

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM