REKLAM

Lordsz2.io

Lordsz2.io Oyunu Oyna

Lordsz2.io’da kara kalenin gölgesi toprağın ortasında yükseliyor. Diyarın efendilerinden biri olarak, toprağı ve halkını korumaya yemin ediyorsun. Ama tıpkı sizin gibi, çevredeki krallıklarda birçok başka lord var.

Ejderhalardan karanlık büyücülere kadar çeşitli gizemli yaratıkları içeren bu efsanevi dünyada birçok farklı karakterle karşılaşacaksınız. Bu yüzden adamlarınızı toplayın ve tehlikelerle yüzleşmeye hazırlanın. Bu oyunda amacınız en büyük orduya sahip oyuncu olmak. Devasa bir ordu kurmak için kaynaklara ihtiyacınız var. Haritanın etrafına dağılmış altın paraları göreceksiniz. Bu paralarla askerlerinizi eğitebilirsiniz. Çağırabileceğiniz 9 farklı birim türünüz var. Bu birimlerin her biri savaş alanında farklı bir avantaj sağlar. Ünitelerin yanı sıra binalar da yerleştirebilirsiniz. Nüfusunuzu artırmak için evler inşa edin. Altın bitiyor mu? Haritayı keşfedin ve madenleri bulun. Binalarınızı düşmanlarınızın saldırılarından korumak için koruma kuleleri yerleştirin. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Lordsz2.io, Spinbot Studio tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Kasım 2017

Özellikleri

  • Devasa bir ordu kurun
  • Üssünüzü düşman saldırılarından koruyun
  • Çağırılacak çeşitli birimler
  • Yerleştirilecek farklı binalar

Kontroller

Karakterinizi kontrol etmek için farenizi hareket ettirin. Bir ev inşa etmek için E tuşuna, bir kule inşa etmek için R tuşuna, bir askeri çağırmak için T tuşuna, bir at çağırmak için Y tuşuna, bir okçu çağırmak için U tuşuna, bir barbar çağırmak için I tuşuna, Bir ejderhayı çağırmanın anahtarı, orduyu bölmek için boşluk çubuğu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM