REKLAM

Paper.io

Paper.io Oyunu Oyna

Paper.io 2’de renkli bir yarışmada yerinizi almaya hazır olun! Dünyanın her yerinden oyuncular arenaya akın ediyor, ancak yalnızca bir kazanan olabilir! Karakterinizin kontrolünü elinize alın ve rakiplerinizden kaçarken kendinize bir yer açmaya çalışın. En büyük oyuncu olabilir ve liderlik tablosunda 1 numaraya ulaşabilir misiniz?

Bir alan talep etmeye çalışırken etrafta dolaşan şu renkli karelere bakın! Katılma ve onlara en iyisi olduğunu gösterme zamanı. Bu oyunun temel amacı serinin ilk oyununa benzer. Bir meydanın kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve kendiniz için olabildiğince fazla alan talep etmeye çalışıyorsunuz. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, bu yüzden başlamak için o oynatma düğmesine basın! Liderlik tablosunda ne kadar iyi gittiğinizi takip edebilmek için kendinize bir isim vermeyi unutmayın. Otomatik olarak hareket edersiniz, ancak yönünüzü değiştirmelisiniz. Bunu yapmak için imlecinizi ekranda hareket ettirin. Dikkat et! Etrafta bir numara olmaya çalışan başka oyuncular da var. Bir alanı kapatmadan önce kuyruğunuza dokunurlarsa sizi öldürebilirler. Bu stratejiyi onlara karşı da kullanabilirsiniz! Gözlerinizi dört açın ve zirveye ulaşmak için dikkatlice oynayın!

Paper.io Nasıl Oynanır?

Kuyruğunla çarpıştığında veya başka bir oyuncu yaptığında ölürsün. Mümkün olduğu kadar çok bölge yakalamaya çalışın. Daha fazla bölge, daha fazla puana eşittir. Kendinizi liderlik tablosunda bulmak için kendi stratejinizi ve eylem planınızı geliştirin. Paper.io’yu bir mobil cihazda ve masaüstünde çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Çeşitli cihazlarda oyunların gerçekleştirilmesi için büyük fırsatlar, renkli arayüz ve büyük basitlik, dinamik aksiyonu sevenleri cezbeden çekici renk dokusu ile birleştiğinde – birçok özelliği herhangi bir ek sorun olmadan oynamanız ve keyfini çıkarmanız gerekecek! İlgi ve büyük bir merakla canlı bir şekilde vakit geçirme şansını yakalayın – bu oyun çok çeşitli fırsatlar ve kolaylık olduğu için, farklı oyuncu türleri için seçenekler sunuyoruz! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

DRA, Paper.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Mayıs 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Basit kontroller
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyun

Kontroller

Karakterinizi kontrol etmek için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM