REKLAM

Repuls

Repuls Oyunu Oyna

REPULS, en seçkin çevrimiçi atış oyunudur. Burada siz ve takım arkadaşlarınız tüm rakipleri yenmek ve haritayı kontrol etmek için en gelişmiş silahları kullanacaksınız.

REPULS’da kazanmak için iyi nişan almaktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Her savaşta sizin ve rakibinizin silahlarına ve konumlarınıza dikkat edin; Tabancası olan zeki bir oyuncu, zekası ile aptal bir oyuncuyu zekası ile roketatar ile alt edebilir.
Bir haritanın nasıl okunacağını bilmek, usta bir dövüşçü ile tam bir acemi arasındaki farkı yaratabilir. Haritanın uygun bölgelerinde belirli silahları kullanırsanız hakim olabilirsiniz. Av tüfeği, uzaktan değersiz olmasına rağmen, yakın geçişlerde keskin nişancı silahlarından bile daha iyi performans gösteriyor. Haritada silahlar ve güçlendirmeler de görünüyor. Nerede olduklarını bilmek, savaşın gidişatını değiştirmede size yardımcı olabilir.

Silahlar

Savaş alanında kullanılan her silahın belli bir amacı vardır. Yanlış zamanda yanlış silahı kullanmaya çalışırsan öleceksin.
Çoğu oyuncu bir çatışmada mühimmat bittiğinde ölür, bu nedenle efsanevi Call of Duty oyunlarının meşhur ettiği gibi, bir savaşın ortasında cephaneniz biterse [2] tuşuna basarak yedek silahınıza geçmeyi düşünün: ” Tabancanıza Geçmek, Yeniden Doldurmaktan Daha Hızlı Olabilir.”
Daha küçük silahlar daha az güçlüdür, ancak geçişleri daha kolaydır ve acil bir durumda hayatınızı kurtarabilirler.
Ayrıca, rakibiniz çok yaklaşırsa, [Q]’ya basarak silahınızla onları vurabileceğinizi unutmayın.

Teçhizat

[2] tuşuna basarak ekipmanınızı kullanabilirsiniz. El bombaları gibi patlayıcılar, portatif atlama yastıkları gibi öğelerin yanında kullanılır.
Haritalar

Portallar, patlayıcı nesneler ve yerçekimi asansörleri gibi etkileşimli şeyler haritalar arasında değişiklik gösterebilir. Onları nerede arayacağınızı ve nasıl kullanacağınızı bilmek, savaşın gidişatını değiştirmenize yardımcı olabilir.

Nasıl oynanır
Taşı – WASD tuşları
Silahı değiştir – 1
El bombası kullan – 2
Yeniden Yükle – R
Sağ fare tuşu – Tüfek nişanı
Yakın dövüş saldırısı – Q
Zıpla – Boşluk çubuğu
Eşyaları Kullan / Al – E

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM