REKLAM

Rollem.io

Rollem.io Oyunu Oyna

Rollem.io ücretsiz bir IO oyunudur. Hayvanları seviyorsanız, özellikle de hamster denen o küçük tüylü aşk toplarını seviyorsanız, bu çok oyunculu çevrimiçi io oyununun kahramanlarına bayılacaksınız.

Sevimli hamsterlar, benzersiz ortam ve beceriye dayalı kontroller, size şimdiye kadarki en sevimli io oyununu sunmak için bir araya geliyor. Hamsterınızın seviyesini yükseltirken ve onu kendi benzersiz hamsterınız yapmak için yeni öğelerin kilidini açarken daha önce hiç görülmemiş bir maceraya atılmaya hazır olun!

Rollem.io, dünyanın her yerinden insanlara karşı yarıştığınız ve her seviyede en hızlı zaman rekorlarını kırmaya çalıştığınız çevrimiçi çok oyunculu hızlı yarış oyunudur!

Seviye başına kaç altın olduğunu fark ettiniz mi? Mümkün olduğunca çok topladığınızdan emin olun, çünkü oyun içi mağazada hamsterınızın daha benzersiz görünmesini sağlayacak görünümlerin ve efektlerin kilidini açabilirsiniz; bazı görünümler ve efektler sınırlı ve özeldir, bu yüzden gözünüzü dört açın!

Düşmenizi sağlamak için yolunuzdan çıkacak ve baştan başlamanız gereken sallanan çekiçlere dikkat edin, daha fazla altın paranın olabileceği seviyelerde daha yüksek yerlere ulaşmak için yelpazeleri ve yayları kullanın. Bu çevrimiçi oyunda seviyeler zor, bu yüzden her zaman nereye gittiğine dikkat etmelisin çünkü yolda seni yavaşlatan veya seviyeyi tamamlamanı engelleyen delikler veya başka engeller olabilir. Diğer oyuncuların başarısızlığını ve düşüşünü izlerken zıplayın, kaçın ve hızla ilerleyin, ne eğlenceli!

Oyun her sona erdiğinde, Dünya Sıralama Pozisyonunuz göründüğünde, bu oyunun aynı zamanda rekabetçi olduğu ve adınız menüde bulunan dünya sıralamasında görünebileceği ve yeterince iyiyseniz, devam ettirebileceğiniz anlamına geldiğini unutmayın. Herhangi bir seviyede rekor bir süreyi geçerseniz, adınız spawn alanındaki lider panosunda görüntülenecektir. Ama devam edin, çünkü diğer insanlar kendi zamanınızı yenmeye çalışacak ve sizi listeden atacaklar. Ne kadar dayanabilirsin?

Ayrıca bir seviye editörü de var, bu yüzden yaratıcı bir insansanız, oyuncuların yarışmaları için oyuna otomatik olarak eklenecek olan kendi seviyelerinizi oluşturmaya çalışabilirsiniz! Rollem.io herhangi bir tarayıcıda, bilgisayarda veya mobil cihazda oynanabilir, denemeyi unutmayın yoksa harika bir oyun deneyimini kaçırabilirsiniz!

Rollem.io’yu kim yarattı?
Bu oyun Sakigames tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM