REKLAM

Rugby.io

Rugby.io Oyunu Oyna

Rugby.io oyununda stadyuma girin ve onlara en iyi rugby takımının kim olduğunu gösterin! Stadyum insanlarla dolu ve taraftarlarınız takımınız için tezahürat yapıyor. Rugby’deki becerilerinizin eşsiz olduğunu kanıtlamaya hazır mısınız?

Maç başlamak üzere. Kazanmak için ileriye doğru savaşmaya hazır olun. Bu oyunda amacınız oldukça basit. Kazanmak için sadece bitiş bölgesine ulaşmanız ve diğer takımdan daha fazla gol atmanız gerekir. Oynamak için, sol fare düğmesine basın ve oynatıcınızı hareket ettirmek için fare imlecini sürükleyin. Ekrana tıkladığınızda oyun hemen başlayacaktır. Sadece fare imlecini sürükleyin ve rakiplerinizden önce topu yakalamaya çalışın. Topa sahip olduğunuzda, topu tutun ve gelen müdahalelerden kaçının. Takım arkadaşlarınız topu tutarsa, onlara yardım edin ve rakiplerinize müdahale ederek yolu açın. Süre dolmadan önce daha fazla gol atan takım oyunu kazanır. Bu yüzden koşmaya devam edin, başkalarına çarpmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve son bölgeye ulaşın. Hızlı sıralama için oynadığınız her maçı kazanın. İyi şanslar!

MinikOyuncu’da oynayabileceğiniz daha birçok spor oyunu var. Bunun gibi daha fazla oyuna göz atmak için çevrimiçi spor oyunları koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Great Games, Rugby.io Ball Mayhem’i geliştirdi.

Yayın tarihi

11 Şubat 2019.

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Sıralama sistemi
  • Güzel 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

IO SPOR ÇOK OYUNCULU

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM