REKLAM

Skribbl.io

Skribbl.io Oyunu Oyna

Skribbl.io en iyi çok oyunculu çizim oyunudur, Pictionary gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu çok oyunculu çizim oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Bu başlıkta, kullanıcılar çizimleri ve kendi bilgilerini kullanarak birbirlerine karşı savaşmalıdır. Bu oyunu oynarken kullanıcılar sırayla çizilmiş nesnelere alıp tahmin etmeye çalışırlar.
Her kullanıcı çizim yapmak için sıraya girer – oyunda oyun sohbetine katılabilecek başka oyuncular da vardır. Seçilen kullanıcı verilen kelimeyi çizmelidir. Diğer oyuncular puan kazanmak için bunu tahmin etmek zorunda. Oyuncular son derece hızlı olmalı ve konsantrasyonu hızlı bir şekilde tahmin edebilsinler.

Oyun çizim ve tahmin oluşur. Her turda, oyuncular kelimeyi tahmin etmeye ve tahmin etmeye çalışmalıdır – kelime ne kadar hızlı tahmin edilirse, bir oyuncu o kadar çok puan kazanır. Oyuncular seçtikleri kelimeyi bir sonraki turda çizebilmeleri için en yüksek noktayı elde etmek için son derece hızlı olmalıdır.

Oynatma ekranının üst kısmında kelimenin altı çizilidir – bu, oyuncuların dünyada kaç harf olduğunu bilmelerini sağlar. Her tur için bir zamanlayıcı vardır – eğer bir oyuncu belirlenen zamanda kelimeyi tahmin etmezse puan kazanmaz.

Kelime oyununu sevenler için bu başlık çok eğlenceli olacak. Oyuncular çizimleri tahmin etmeye çalışırken eğlenebilirler. Dahası, çizim becerilerini deneyebilir ve hangi sanat eserlerini yaratabileceklerini görebilirler.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM