REKLAM

Slither.io 2

Slither.io 2 Oyunu Oyna

Slither.io günümüzün en ünlü yılan oyunudur. Slither.io oyununda çok yemek yemeli, daha küçük yılanlara saldırmalı ve daha büyük yılanların onların avı olmamasından kaçınmalısınız. Tıpkı onlarca yıldır cep telefonlarında ve PC’lerde bulunan ikonik Snake oyununda olduğu gibi, küçük topaklar yemesine izin vererek bir yılan yetiştiriyorsunuz. Slither.io 2 ise oyunu tamamen değiştiren çok oyunculu bir bileşen ekliyor.

Parlak küreler en önemli besin kaynaklarından biridir. Yılanın boyutunu büyütebilir ve onları yiyerek daha fazla enerji elde edebilirsiniz. Yılan ne kadar dev olursa, büyümek için diğer yılanları yakalama olasılığınız o kadar artar.

Oyunda yeniyseniz, biraz deneyim kazanana kadar büyük adamları alt etmeye çalışmayın. Diğer yılanları alt edecek kadar büyük olana kadar besleme ve kaçma taktikleriniz üzerinde çalışın. Bir yılan öldüğünde, parlak topakları yere düşer: yılanın boyutu ne kadar büyükse, topakları da bir o kadar büyük olur. Bu kürelerin erken tespiti, yılanınızın hızla gelişmesine yardımcı olabilir.

Yeterince büyüdüğünde, gerçek bir yılan gibi daha küçük yılanların etrafında dönebilir, onları yakalayabilir ve kavrayışınızı güçlendirebilirsiniz. Muazzam oranlarda büyürseniz, bir sürü küçük yılan bile yakalayabilirsiniz, bu da onların ölümüne ve sizin için başka yiyeceklere neden olur!

Slither.io 2 oyunundaki özellikler:

  • Solucanını giydirmek için 12 farklı görünümden birini seç.
  • Çeşitli oyun stilleriyle, rekabetçi bir ortamda oynayın.
  • Canlı neon grafikler sayesinde yılanınız canlanıyor.

Oyun oynarken hem dinlenip hem de eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için oyunculara her zaman eğlence açısından değerli oyunlar getirmek istiyoruz. Sitemizdeki oyunlar özenle seçilmiştir ve günümüzün en popüler oyunlarıdır. Mutlu oyunlar dilerim.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM