REKLAM

Snake.io

Snake.io Oyunu Oyna

Snake.io, klasik IO’dan ve adından da anlaşılacağı üzere yılan oyunlarından ilham alan çok oyunculu bir oyundur. Amaç, haritanın etrafında yiyecek küreleri toplayarak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve aynı zamanda kuyruklarına çarparak düşmanlar tarafından öldürülmekten kaçınmaktır.

Bu başlığın harika bir özelliği, bir Snake.io oyununun genellikle birkaç dakikadan fazla sürmemesidir: Görünen basitliğe rağmen, bir hata yapıp ilerlemenizi kaybetmek uzun sürmez. Ancak, oyun o kadar eğlenceli ve bağımlılık yapıcı ki, saatlerce birbiri ardına maç oynayacaksınız.

Tanıdık kontroller, Snake.io’nun bu türdeki diğer oyunlar gibi oynanmasını sağlar. Karakterinizi yönlendirmek için fare imlecini hareket ettirin ve artırmak için sol tıklayın. Alternatif olarak, ayarlar menüsünde klavye kontrollerini seçebilir ve bunun yerine WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.

Yaratıcılar Snake.io’yu ücretsiz oynamasına rağmen, aslında akıcı kontroller ve renkli grafiklerle çok iyi tasarlanmış bir oyun. Bazı başarılar elde edilerek açılabilen görünüm sistemi, oynamaya devam etmek için harika bir motivasyon kaynağıdır – denenecek birçok harika karakter özelleştirme seçeneği vardır.

Eğlenceli çok oyunculu, canlı grafikler ve ilgi çekici oynanış içeren bir oyun arıyorsanız, Snake.io’yu istediğiniz kadar çevrimiçi oynayın ve yılanınızın ne kadar büyük olabileceğini görün! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM