REKLAM

StabFish.io

StabFish.io Oyunu Oyna

StabFish.io, su altında geçen alışılmadık bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. Yiyeceklerin kıt olduğu ve düşmanların ölümcül olduğu sert okyanus ortamında hayatta kalmak için savaşan bir kılıç balığının kontrolünü elinize alın. Mümkün olduğu kadar çok enerji toplayın ve dişinizle onları dürterek rekabeti öldürün. Lider tablolarının tepesine çıkacak kadar uzun süre hayatta kalabilir misin?

Her StabFish.io oyunu ölüme giden bir savaştır: yeni bir oyuncu bile doğanın sağladığı korkunç bir silahla donanmıştır – herhangi bir canlıyı kolaylıkla delip geçebilen sivri uçlu bir diş. Mümkün olduğu kadar uzun süre ölmekten kaçınmak için reflekslerinizi ve deneyiminizi kullanın, düşmanlarınızın hareketlerini önceden tahmin edin ve onları doğru zamanda yok etmek için hızınızı ve momentumunuzu kullanın.

StabFish.io’nun kontrolleri genel olarak oyunda önemli bir rol oynar: Fare imlecinizi ne kadar hızlı hareket ettirirseniz, kılıç balığınız girişe o kadar hızlı yanıt verir ve gerekli eylemi gerçekleştirir. Hareket otomatiktir, yapmanız gereken tek şey yönlendirmek ve ölümcül bir saldırı gerçekleştirmek için farenin sol düğmesine tıklayarak hızlanmaktır.

Eğlenceli oyun ve harika grafikler bir yana, bu oyunla ilgili en iyi şey erişilebilirliği. StabFish io’yu yalnızca ücretsiz olarak oynayamazsınız, aynı zamanda modern bir web tarayıcısı kurulu olduğu sürece akla gelebilecek hemen hemen her cihazda çalıştırabilirsiniz. Sadece oyunun sayfasını açın ve savaşa başlayın!

Merhamet etmeyen ve yemek için öldürmeye hazır ölümcül bir kılıç balığı olmaya hazır mısınız? Denizlerin terörü olarak adlandırılabilecek özelliklere sahip misiniz? StabFish.io’ya çevrimiçi katılın, oyunda ustalaşana kadar oynayın, tüm görünümlerin ve silahların kilidini açın ve su altı krallığını yönetin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM