REKLAM

Starblast.io

Starblast.io Oyunu Oyna

Starblast.io’da uzay, huzurlu veya sonsuz bir boşluktan başka her şeydir. Bu arenada oyun alanı, büyük bir galaksiler arası savaş alanı olarak hizmet veriyor! Lazerler, asteroitler, uzaylılar, uzay gemileri ve birçok fütüristik özellik bu çevrimiçi çok oyunculu macerada sizi bekliyor. Kalkanlarınızı etkinleştirin, lazer toplarınızı test edin ve sınırsız alanın sizi kucaklamasına izin verin! Starblast.io’nun sonsuz dünyasında, hepsini fethetmeye çalışmak için birden fazla nedeniniz var!

Merhaba komutan! Bu IO oyununda asıl amacımız, geminizdeki tehlike dolu alanda gezinmek ve hem diğer oyuncuları hem de asteroitleri yok etmektir. Diğer oyuncuları öldürmek ve asteroitleri yok etmek değerli taşlar verecektir. Mücevherler galaksideki en önemli para birimidir! Bunları geminizi yükseltmek ve ikincil silahlar satın almak için kullanabilirsiniz. Dişlere kadar silahlı! Gem kargonuz dolduğunda, geminizi iki yüksek seviyeli gemiden birine yükseltebilirsiniz. Şu anda toplam 32 gemiye sahip 7 kademe var! Harekete geçmeye hazır mısınız? Ana menüden seçebileceğiniz 4 oyun modu vardır. Bunlar hayatta kalma, takım modu, ölüm maçı ve istila. Hayatta kalma (diğer adıyla herkes için ücretsiz), kristalleri toplamak için asteroit madenciliği yapmakla ilgilidir. Geminizin kademesini yükseltmek için kristalleri kullanın. Bu oyun modundaki nihai hedefiniz, hayatta kalma modu dönemi başlayana kadar devam etmek ve ardından zaferi talep eden tek kurtulan olmaktır. Takım modu, üç gruptan birine katılabileceğiniz yerdir. Takım arkadaşlarınla ​​çalışmaya ve tüm düşman uzay istasyonlarını yok etmeye çalışıyorsun. Deathmatch, ateşlerinden kaçınmaya çalışırken olabildiğince çok oyuncuyu öldürmeye çalıştığınız yerdir. İstila modu, diğer oyuncularla takım oluşturduğunuz ve NPC uzaylılarının ordularıyla savaşmaya çalıştığınız yerdir.

Geliştirici

Neuronality, Starblast.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

2016

Özellikleri

  • 32 farklı uzay gemisi
  • Çok oyunculu .io oyunu
  • Oynanabilecek 4 oyun modu
  • Düzinelerce yükseltme ve silah türü

Kontroller

Ateş etmek için sol fare düğmesini ve hareket etmek için sağ fare düğmesini kullanın. Ayrıca hareket etmek için ok tuşlarını ve ateş etmek için SPACE BAR’ı da kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM