REKLAM

Stickhole.io

Stickhole.io Oyunu Oyna

Stickhole.io’da sonsuz bir kara deliğin kontrolünü elinize alın ve açlığının sınırlarını keşfedin! Tüketmek ve yok etmek için buradasınız, bu yüzden arkanızda kırıntı bırakmadığınızdan emin olun!

Bu oyunda amacınız her seviyede patronları yenmektir. Bunu çeşitli karakterleri tüketerek ve onları o güçlü düşmanlara karşı mücadelede kullanarak yapıyorsunuz. Her seviyede toplayabildiğiniz kadar birim toplamak için sınırlı bir süreniz var. WASD tuşlarıyla kara deliği hareket ettirin. Küçük başlıyorsunuz ama birimleri topladıkça büyüyeceksiniz. Tüm birimleri topladıktan sonra seviyenin bir sonraki aşaması başlayacak: boss savaşı. Topladığınız tüm birimleri çağırırsınız ve onlar boss’a saldırırlar. Zaferin ardından para ve mücevher kazanacaksınız. Bunlar istatistiklerinizi yükseltmek ve farklı karakter görünümlerinin kilidini açmak için kullanılabilir. Ayrıca her seviyede bir öncekinden daha güçlü yeni birimlerin kilidini açacaksınız. Bu bağımlılık yaratan 3D oyunda kaç seviyeyi tamamlayabilirsiniz?

Diğer popüler oyunumuz Hole.io‘ya göz atın ve binaları, hatta şehirleri bile yutmaya başlayın! Oynarken eğlenin ve diğer oyunlarımıza ve koleksiyonlarımıza göz atmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM