REKLAM

Sunny Farm (.io)

Sunny Farm (.io) Oyunu Oyna

Sunny Farm, hararetli çevrimiçi savaşlarda bir biçerdöver sürdüğünüz, mahsulleri hasat ettiğiniz ve diğer oyuncuları yok ettiğiniz çılgın bir aksiyon ve çiftçilik karışımı io oyunudur. Sunucudaki herkesten daha fazla buğday toplayacak kadar uzun süre hayatta kalabilir misin?

Ne kadar çok toplarsanız, aracınıza o kadar fazla römork bağlanacaktır. Uzun bir iz sürmek sadece başarınızın bir göstergesi değil, aynı zamanda bir yıkım aracıdır: Kendinizi doğru bir şekilde konumlandırırsanız, düşmanlarınız treyler arabalarınızdan birine çarpacak ve hemen ölecektir. Ancak bu, aynı şekilde savunmasız olduğunuz anlamına da gelir: başka bir aracın yanına çarpmaktan kaçının, yoksa yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

Sunny Farm (.io) Nasıl Oynanır?

Bu oyunun amacı, çılgın miktarlarda buğday toplarken mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaktır. Kombinasyonunuzu klavyenizdeki Sol, Sağ, Yukarı ve Aşağı oklara basarak kontrol edin. Alternatif olarak, isterseniz W, A, S ve D tuşlarını da kullanabilirsiniz. Buğday otomatik olarak hasat edilir, tek yapmanız gereken tarlanın sarı kısımlarının üzerinden geçmemiz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM