REKLAM

TileFall.io

TileFall.io Oyunu Oyna

TileFall.io’da çok oyunculu savaşlarda diğer oyunculara meydan okuyun. Bu çevrimiçi platform oyununda amacınız bir karodan diğerine yapabildiğiniz kadar atlamaktır. Bir sorun var: Fayanslar üzerine bastığınız anda yere düşüyor. Sahada aynı anda birkaç oyuncu olduğu için, işler gerçekten çok hızlı bir şekilde telaşlı hale gelebilir. Herkes daha da aşağıya düşerken rakiplerinizi zekice yenip kulenin tepesinde kalabilir misiniz?

Her TileFall io oyunu garip bir arenada geçiyor: duvarı ve zemini olmayan 10 katlı altıgen bir kuledesiniz. Tüm oyuncular en tepede doğar. Birinci kata indiğiniz anda birçok küçük kiremitten oluştuğunu fark edeceksiniz. Bir kiremit üzerinde çok uzun süre kalmayın, çünkü hemen yere düşecek ve yerinde bir boşluk bırakacaktır. Siz veya başkaları tarafından yaratılan bu boşluklardan geçebilirsiniz. Daha yüksek seviyelerden birinde ne kadar uzun kalırsanız, en alt seviyeye çıkma olasılığınız o kadar artar. En alt kata düşen son oyuncu kazanır.

TileFall.io kontrolleri çok basittir: hareket etmek için W, A, S ve D tuşlarına ve atlamak için Space tuşlarına basın. Fareyi hareket ettirerek kamerayı döndürün. Oyunu kazanmanın anahtarı ileriyi düşünmektir: Size yakın duran diğer oyunculara dikkat edin ve daha geniş boşluklardan uzak durun.

Minik Oyuncu’da TileFall.io’yu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sitedeki diğer her oyun gibi, bu da kurulum gerektirmez ve normal bir tarayıcının bir sekmesinde oynatılabilir. Herhangi bir performans sorunundan kaçınmak için Chrome gibi popüler olanlara bağlı kalmanızı öneririz. Bunun dışında oyun hemen hemen her makinede sorunsuz çalışacaktır. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM