REKLAM

WarBrokers.io

WarBrokers.io Oyunu Oyna

WarBrokers.io’nun ölümcül dünyasına hoş geldiniz. Bu oyunda, dünyanın dört bir yanından silah toplamaya ve sizi yok etmeye kararlı olan diğer oyuncularla dolu bir arenada karşılaşacaksınız. Ancak sadece silahlar, bıçaklar veya roketatarlar olmayacak. Warbrokers.io’da ayrıca bir tanka, cipe, jet uçağına, helikoptere ve diğer ölümcül araçlara atlayabilirsiniz.

War Brokers, tarayıcınızda indirmeden oynayabileceğiniz bir FPS Battle Royale nişancı oyunudur. Helikopter uçurabilir, tanklara ateş edebilir, bir askeri araç sürebilir veya yürüyerek savaşabilirsiniz. Oyun tarzınıza uyacak tonlarca silahın yanı sıra keşfedilecek tonlarca ayrıntılı seviye var.

WarBrokers.io’da amaçlarınız

Füze fırlatmasında:
Oyunun amacı, hücum takımındaysanız füzeleri yükseltmek veya savunma takımındaysanız diğer takımın füzeleri kaldırmasını engellemektir.

Füzeler haritada yeşil dairelerle işaretlenmiştir. Bir füze kaldırılıyorsa kırmızı renkte yanıp söner. Füze fırlatıldıysa daire kesintisiz kırmızı olacaktır. Bir füzeyi ona doğru gidip F tuşunu basılı tutarak yükseltirsiniz. Bunu yaparken füzenin yükseldiğini göreceksiniz. Bırakırsanız, yükseldiğinden iki kat daha hızlı düşecektir.

İlk füzenin yükseltilmesi 25 saniye, ikincisi 20 saniye ve sonuncusu 15 saniye sürer. Birden fazla kişinin aynı anda bir füzeyi kaldırması, geçen süreyi hızlandırır.

Paket Teslimatta:
Oyunun amacı mini haritadaki beyaz yıldızın üzerinde olacak paketi almaktır. Elinize aldıktan sonra mini haritada paketi bırakmanız gereken yeşil bir daire göreceksiniz. Yıldız kırmızı renkte yanıp sönüyorsa, düşman pakete sahiptir ve onları belirlenen noktalarına bırakmadan önce onları durdurmanız gerekir. Yıldız yeşilse, takım arkadaşlarınızdan birinin paketi vardır. Onları durdurmaya çalışan düşmanları öldürerek teslim etmelerine yardımcı olun.

Paket teslim edildikten sonra yeni bir paket seviyeye paraşütle girecek.

Bomba İmha:
Bomba imha işleminde amaç, hücum ekibindeyseniz ofisteki bombaları etkisiz hale getirmek veya savunma ekibindeyseniz diğer takımın bombaları etkisiz hale getirmesini engellemektir.

Bombalar haritada yeşil dairelerle işaretlenmiştir. Bir bomba etkisiz hale getiriliyorsa kırmızı renkte yanıp sönecektir. Bomba etkisiz hale getirildiyse, daire kesintisiz kırmızı olacaktır. Yukarı doğru gidip F tuşunu basılı tutarak bir bombayı etkisiz hale getirebilirsiniz. Bırakırsanız, silahsızlanma süresi bombayı etkisiz hale getirmek için gereken sürenin iki katı kadar artacaktır.

İlk Bombanın etkisiz hale getirilmesi 25 saniye, ikincisi 20 saniye ve son Bombanın 15 saniye sürüyor. Bir bombayı aynı anda etkisiz hale getiren birden fazla kişi, silahsızlanma süresini hızlandırır.

Team Deathmatch’te ekibiniz olabildiğince çok düşmanı öldürmeye çalışıyor.

Tabanca ölüm maçında herkes kendi başınadır ve sadece tabancası vardır.

Nasıl oynanır:
ASKER KONTROLLERİ:
W ~ İleri
A ~ Sola dön
S ~ Geriye
D ~ Sağ dön
C ~ çömelme
F ~ Araca gir / çık (Yeterince yakın olduğunuzda araca girmek için F’ye basın yazan bir mesaj görüntülenecektir). Paket oyun modunda paketi alın veya bırakın.
SHIFT ~ Hedefinizi sabitlemek için yakınlaştırıldığında nefesinizi tutun.
LEFT CTRL ~ Sprint koşusunu değiştir
Boşluk ~ Atla. İlk atlamanızdan sonra, daha yüksek alanlara ulaşmak için dikey bir yüzeyden birkaç kez daha duvar atlayabilirsiniz.
SOL Fare düğmesi ~ Ateş
ORTA Fare düğmesi ~ hızlı seçim bıçağı (aktif silahtan bıçağa veya bıçaktan önceki silaha geçiş)
SAĞ Fare düğmesi ~ Basılı tutulduğunda yakınlaştır
– ~ Mini harita uzaklaştırma.
+ ~ Mini harita yakınlaştırır.
n ~ Büyük mini harita
1 ~ birincil silahı seçin. (Ana silahınız ana menüden ayarlanabilir)
2 ~ ikincil silahı seçin. (İkincil silahınız ana menüden ayarlanabilir)
3 ~ tabanca seçin
4 ~ bıçak seçin
5 ~ El bombalarını seçin. (El bombasını pişirmek için ateşe basın, el bombası atmak için ateş açın). El bombası 5 saniye sonra patlar. Hayatta sadece 3 el bombası var.
6 ~ BGM’yi seçin (ateşlendiğinde, füze bakış açısından uçabileceğiniz bir füzedir). Füzenin hızını artırmak için SOL Fare düğmesine basın, yavaşlatmak için SOL Fare düğmesini bırakın. Maç başına yalnızca bir BGM füzesi alırsınız, bu yüzden akıllıca kullanın.
7 ~ hava saldırısını seçin (Bir noktaya nişan alın ve ateşe basın. Birkaç saniye sonra bombalar bu noktada yağacak). Bir noktanın ele geçirilmesini veya zor bir düşman aracını durdurmak için iyidir. Maç başına yalnızca bir hava saldırısı alırsınız, bu yüzden akıllıca kullanın.
0 ~ Klavyenin üst kısmındaki sıfır tuşu Çerçeve hızı ekranını değiştirir.
m ~ Ana menü, buradan karakterinizi, araçlarınızı özelleştirebilir, silah yuvalarınızı ayarlayabilir, grafik seçeneklerini açıp kapatabilir (dişli simgesine / simgesine tıklayın), görevleri görüntüleyebilir ve kasaları açabilirsiniz. (düzenlendi)

HELİKOPTER KONTROLLERİ:
W ~ Tırmanış
A ~ Sola Döndür (Sola Sapma)
S ~ Alçalma
D ~ Sağa Döndür (sağa sapma)
C ~ Görünümü değiştir (üçüncü şahıs ve birinci şahıs)
Q ~ fişekleri fırlat (füze kilidi uyarısı aldığınızda güdümlü füzeye karşı koymak için). 3 işaret fişeğiniz var ve bir kez doldurmaları 45 saniye sürüyor.
Fare Yukarı ~ Saha burnu aşağı (Bunu ayarlardan tersine çevirebilirsiniz)
Fare Aşağı ~ Eğim burun aşağı
Sol Fare ~ Helikopteri sola yuvarla
Sağ Fare ~ Helikopteri sağa yuvarla
Farenin Sol Tıklaması ~ Ateş Füzeleri
Fare Sağ Tıklama ~ Yakınlaştırmak için basılı tutun

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM