REKLAM

Wormate.io

Wormate.io Oyunu Oyna

Wormate.io arenada en uzun ve en güçlü solucan olmak için şeker yemeye çalıştığınız ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi io oyunudur. Bu rengarenk, aç ve sürünen varlıkların aydınlık arenada hızlı tempolu yaşam ve ölüm dünyasına katılın. Serinin diğer birçok IO oyununda olduğu gibi, Wormate ile daha da büyüyecek kadar şeker toplayacaksınız. Büyüdükçe, daha yeni başlayan solucanlara kıyasla daha tehlikeli ve güçlü olursunuz. Hareketlerini kesmek için uzunluğunuzu kullanın bedeninize veya hatta kendi bedeninize çarpmalarını sağlayın. Size çarptıklarında oyundan atılırlar ve kalıntıları lezzetli tatlılar ile değiştirilir.

Her solucan, çörek ve diğer şekerli lezzetleri toplamak istiyor! Sonuçta, ne kadar çok şeker toplarsanız böyle büyük, güçlü ve diyabetik olursunuz. Çok kalabalık olan bu oyun alanında bulacağınız şeyler arasında solucanınızı hızlandıran ya da büyümenizi hızlandıran özel yetenekler var. Bir fare düğmesine basit bir tıklama ile kaygan karakterinizi ileriye doğru sürükleyebilirsiniz. Bir yerden başka bir yere çabucak ulaşmak için acele ettiğinizde kendinizi daha uzun süre tutun. Diğer oyuncuları bir meyan kökü veya kurabiyeyle tuzak kurabilirsiniz. Wormate.io oyununda büyümek oldukça dikkat gerektirir, çünkü her zaman dünyanın öbür ucunda oturan gülünç yetenekli bir çocuğun seni kesmesi ve dikkatlice küratörlü yılanını parıldayan bir çikolata, kek ve meyan kökü koleksiyonuna çevirme şansı vardır.

Wormate.io’daki küçük minik yılanı, IO dünyasındaki herkesi almaya hazır bir canavar solucanına dönüştüreceksiniz. Her şey oldukça basit ve aldatıcı bir şekilde rahatlayarak başlıyor. Dünyada tek bir bakım gerektirmeden haritanın geniş açık bir alanında dolaşıyorsunuz. Çok geçmeden, artan kalabalık bir haritanın etrafında kaymanın gerçek bir zorluk olduğunu anlayacaksınız. Diğer oyuncularla çarpışmaktan ve koşunuzu sonlandırmaktan kaçınmak için biraz hızlı reflekslere ihtiyacınız olacak.

Harita üzerinde gezinirken yılanınızı heyecan verici bir maceraya atın. Lider tahtasının zirvesine geçmek senin oyuncunun yeteneğine bağlı olacak. Bu lezzetli kekleri almak ve onları yemek için kendinizi ilerletin. Daha önce başka yılan temalı oyunlar oynamış olabilirsiniz, fakat bunlardan hiçbiri bağımlılık yapmaz. Bu zorlu yüksek puanı almak ve oyuna hükmetmek için mutlu uzun arkadaşınızı iyi kontrol edin. Hata yapma Wormateio, dört ila sekiz oyuncu arasında küçük bir tartışma değil, tüm savaşlar için oldukça özgür, yüzlerce bireysel solucan, şekerlerin peşinde koşuyor ve rekabeti ortadan kaldırmaya çalışıyor. İyi eğlenceler

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM