REKLAM

Yılan Savaşı

Yılan Savaşı Oyunu Oyna

Yılan Savaşı oyununda liderlik tablosunun en üstüne çıkın ve rakiplerinizi kandırarak onları yemeğinize dönüştürmelerini sağlayın! Arena affetmez ve herkes en büyük yılan olmaya çalışıyor. Zekice hareketlerinle başkalarını zirveye çıkarabilir misin?

Yılanlar tahmin edilemez ve onlara güvenilmez! Aynı şey bu oyun için de geçerli, bu yüzden her zaman tetikte olun. Bu oyunda amacınız her maçın sonunda en çok puan alan oyuncu olmaktır. Arenadayken hareket etmek için WASD tuşlarını veya farenizi kullanın. Puan kazanmak ve büyümek için altın kristalleri toplayın. Diğer yılanlara dikkat edin! Onlara çarpmanız için sizi kandırmaya çalışacaklar! Bu sizi öldürecek ve rakiplerinizin tüketebileceği kristallere dönüşeceksiniz. Aynı mekanizma herkes için geçerlidir, bu yüzden başkalarını da kandırmaya çalışmalısınız! Her maç bir dakika otuz saniye sürer. Geri sayımın sonunda en çok puana sahip olan oyuncu kazanan olacaktır. Başlangıç ​​yılanınız biraz yavaş olabilir ama daha iyilerinin kilidini açabilirsiniz! Ana menüde yılan satın almak için mağazayı ziyaret edin. Bunlar aşağıdaki yuvalarda değiştirilecektir ve yeni bir yuva oluşturmak için iki özdeş yuvayı birleştirebilirsiniz. Slotlardaki yılanlar da para üretecek, böylece daha fazla yılan satın alabilirsiniz! Eğlenin ve kuyruğunuza dikkat edin!

Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bir önerimiz var. Devam edin ve daha zorlu karşılaşmalar için ücretsiz ve çevrimiçi .io oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM