REKLAM

Zapper.io

Zapper.io Oyunu Oyna

Zapper.io, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir çok oyunculu yılan oyunudur. Bu oyun size, haritadaki en büyük yılan olmak için diğer oyuncuları kafa temasıyla büyütmek ve öldürmek için küreler yeme konusunda eski güzel klasik oyun modunu sunuyor. Ayrıca, yalnızca daha küçük oyuncuları öldürebileceğiniz ve daha büyük olanlar tarafından öldürebileceğiniz Zapper modunu oynayabilirsiniz.

Oyunda amacınız, skorbordun tepesine çıkmak olacak. Bunu yapmak için, çevrenizdeki her yerde bulabileceğiniz enerjiyi yemeniz gerekecek. Ayrıca bazı düşmanlardan önlerini keserek kurtulmalısın ki sana çarpsınlar. Daha sonra parçalanırlar ve enerjilerini yiyebilirsiniz. Arenada daha hızlı hareket etmenizi sağlayacak bazı kırmızı çizgiler var, bunları kullandığınızdan emin olun.

Zapper, etrafta dolaşan yeni bir tür elektrikli solucan veya yılanla diğer benzer oyunlardan daha modern bir görünüme sahip. Ücretsiz hız artışı elde etmek için mor elektrik hatlarını kullanabilirsiniz, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın ve yaratıkların kilidini açmak ve hedeflere ulaşmak için hepsini öldürün. Haritadaki ölümcül yılan ol ve ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya çalış! Zapper.io ile iyi eğlenceler!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM