REKLAM

ZombsRoyale.io

ZombsRoyale.io Oyunu Oyna

Zombs Royale, .io oyunlarının ve yukarıdan aşağıya atıcıların bazı estetik ve mekanik özelliklerini içeren battle royale türüne benzersiz bir yorum getiriyor. Düzinelerce oyuncu, yeşil alanlar, açık alanlar ve binalar da dahil olmak üzere çeşitli bölgelere ve ortamlara sahip geniş bir alana havadan atılıyor. Amaçları silah bulmak, kendilerini savunmak ve sadece biri hayatta kalana kadar birbirlerine saldırmaktır. Sonunda zehirli gaz oynanabilir alanı daraltmaya başlar ve daha az aktif katılımcıları saklandıkları yerlerden çıkmaya zorlar.

Aynı anda 100 kişiye kadar Zombs Royale io oynayabilir. Oyun onların konuşlandırılmasıyla başlar ve ardından herkes kendi cihazına bırakılır. Hayatta kalma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için, kendinizi savunmanıza yardımcı olacak silahları ve eşyaları hızlıca bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Bazen binaların hem içinde hem de dışında kasalarda bulunabilirler. Bazen, ölmüş bir düşmanı da silahlandırmak için yağmalayabilirsiniz.

Daha önce çevrimiçi bir nişancı oynadıysanız, ZombsRoyale.io’nun kontrolleri size en başından çok tanıdık gelecektir. Etrafta koşmak ve sola ve sağa saldırmak için WASD tuşlarına basın, nişan almak için fareyi hareket ettirin, ateş etmek için sol fare düğmesini ve nesnelerle etkileşim kurmak için E’yi tıklayın. Sayı tuşlarına basarak veya fare tekerleğini kaydırarak silahlar ve eşyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

ZombsRoyale io’nun en eğlenceli yönlerinden biri, ölümcül zehirli gazın her yönden yaklaşarak oyuncuları haritanın merkezine yaklaşmaya zorlaması ve onları cesaretlendirmesi nedeniyle asla güvenli bir saklanma noktasına yerleşemeyeceğiniz gerçeğidir. Çatışmalara gir. Bu mekanizma asla rahatlamanıza izin vermez, oyunu çok daha dinamik ve öngörülemez hale getirir ve mermilerin süresini sınırlandıran aksama süresini kısaltır. 2D battle royale fikri hoşunuza gidecek bir şey gibi geliyorsa Zombs Royale’i deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM