REKLAM

ZombsRoyale .io

ZombsRoyale .io Oyunu Oyna

Zombs Royale ücretsiz bir çok oyunculu savaş royale oyunudur. Prequel Zombs io, evinizi sonsuz bir zombi sürüsüne karşı inşa etmek ve savunmakla ilgili çevrimiçi bir oyundu. Zombs Royale’de hayatta kalma mücadelesi temelde aynıdır. Sadece bu sefer, savaşacağın zombiler değil. Sizin kadar iyi silahlanmış arkadaşlar ve diğer çevrimiçi oyunculardır.

Buna ek olarak, haritada sur ve üs inşa etmek için zaman harcamazsınız. Bunun yerine uçakların yanındaki kasaları yağarken etrafta koşacaksınız. Zombs Royale’da bulabileceğiniz tüm silahları ve madeni paraları toplayın, çünkü birbirinizi tekrar tekrar parçalara ayıracaksınız?

Zombs Royale’ın savaş alanı arenası, oynadıkça yavaş yavaş küçülüyor. Dış parametre, her saniye size daha az yer açmak için sıkılaştırır. Dışına çıktığınızda sağlığınız hızla kötüleşir. İçeri doğru hareket etmeli ve seni öldürmeye çalışan diğer tüm zombi royale oyuncularıyla yüzleşmelisin. Hızlı hareket etmen gerekecek. Bulabildiğin herhangi bir silahı alıp kov. Rakiplerinin atışlarından kaçın, nefesini yakalamak için saklan ve sonra tekrar avına çık. Tetik parmağınız sizinkinden daha mı hızlı olacak?

Seni almadan önce herkesi vurabilir misin? Her şey söylenip bittiğinde, ayakta duracak olan son kişi olarak kim zafer kazanacak? Öfkeli ateşlere katıl ve o şampiyon unvanını al. Minikoyuncu.org’da çılgın bir savaş royale oyunu olan Zombs Royale’ın tadını çıkarın!

Kontroller: Oklar / WASD = hareket et, Fare = hedef al / vur, E = nesneyi al / kapıları kullan

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM