REKLAM

Alışveriş Merkezi Kızı

Alışveriş Merkezi Kızı Oyunu Oyna

Diğer birçok alışverişkolik gibi, Ariel ve Elsa da güzel kıyafetler ve diğer günlük kullanılan eşyalar için alışveriş yapmayı çok seviyorlar. Bugün her iki güzel prenses de en yakın alışveriş merkezinde bir indirim gördü. Alışveriş merkezine gitmek için evden ayrılsalar da bu sevimli prensesler, alışveriş deneyimlerini keyifli hale getirmek için ne alacaklarına karar vermekte zorlanıyor. Neyse ki, değerli yardım ellerinizi onlara vermeye hazırsınız. Alışveriş Merkezi Kızına katılın ve prensesin hak ettiği şeyi almasına yardım edin.

Alışveriş merkezinde çok çeşitli giyim parçaları, el çantaları ve ayakkabılar göreceksiniz. Bu yepyeni giyinme oyununda iki özel mağazadan onlar için alışveriş yapın! Sadece bu gece gidecekleri bir kokteyl partisinde giyebilecekleri şık ve modaya uygun kıyafetleri seçtiğinizden emin olun. Gömme mor ışıltılı bir elbise, gül şeklinde işlemeli kırmızı bir elbise veya payetli midi denizkızı şeklinde turuncu bir kıyafet Elsa için mükemmel olacaktır.

Güzel bir çift ayakkabı, altın veya ayçiçeği şeklinde bir çanta veya yeşil ve pembe-kırmızı bir çanta ile tamamlayın. Ariel için üstte parıltılı pembe bir elbise, altta elmaslı ve birkaç bağcıklı mavi bir elbise veya asimetrik yeşil ve şeftali rengi bir elbise tercih edebilirsiniz. Eşleşen bir el çantası veya çiçekli ayakkabılar da dahil olmak üzere kıyafetlerini eşyalarla süslediğinizden emin olun. Önde gelen ücretsiz oyun web sitemizde oynayabileceğiniz daha fazla giyinme oyununu keşfedin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM