REKLAM

Aşk Testi Türkçe

Aşk Testi Türkçe Oyunu Oyna

Aşk Testi Türkçede, bu özel kişinin sadece bir aşk mı yoksa ruh eşiniz mi olduğunu öğrenebilirsiniz! Bırakın kalbiniz parlasın ve moraliniz yükselsin. Aklınızda dans eden en önemli sorunun cevabı sadece birkaç tık ötede. Gerçeği öğrenmeye hazır mısınız?

Aşk, kişinin yaşayabileceği en şaşırtıcı ve güçlü duygulardan biridir. Sevgilinizi gördüğünüzde kalbiniz yarışıyor, ancak ikinizin de böyle olup olmadığından nasıl emin olabilirsiniz? Beklemeyi bitirelim ve harekete geçelim! Bu oyunda iki kişinin birbiriyle ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz. İki kişinin adlarını kutulara yazın ve uyumluluk puanlarını görmek için o büyük kırmızı düğmeye basın. Sürekli hayallerinizi ziyaret eden o kişiyle kendinizi test etmeyi bitirdikten sonra, farklı insanları da deneyebilirsiniz! Neden en iyi arkadaşınızın aşkıyla ya da hatta kurgusal bir karakterle nasıl başa çıkacağını görmüyorsunuz? Büyük aşktan gerçek aşka kadar değişen 7 farklı romantizm skoru var! Bu sonuçların iki kişi arasındaki ilişki hakkında sadece bir tahmin olduğunu unutmayın. En iyisi gidip aşkınızla konuşmak!

Bunun gibi daha fazla oyun için, buraya tıklayarak çevrimiçi ve ücretsiz kız oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın! İyi eğlenceler!

Özellikleri

    Renkli 2D grafikler
  • 9 farklı romantizm skoru
  • Bağımlılık yapan oyun
  • Basit kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM