REKLAM

Dondurma Yapma

Dondurma Yapma Oyunu Oyna

Tatlılarla dolu dünyaya hoş geldiniz !! Bu yepyeni yemek pişirme oyununa katılırken çok eğleneceğinizi umuyoruz. Bu harika ücretsiz çevrimiçi oyunda herkesi saatlerce oyalamasını sağlayacak bir şeyler var.

Harika güneşli bir gün ve şimdi tüm insanlar yazın sıcak günlerinde etrafa yayılan sıcağın üstesinden gelmek için biraz serinletici içecekler ve lezzetli dondurmalar arıyor. Neyse ki, şehrin ortasında insanların oldukça sık ziyaret ettiği kendi popüler dondurma dükkanınız var. Yanıt olarak, şahane dondurma ve içecekleri aramak için bir sürü insan mağazanıza geliyor. En iyi kız oyunlarından birine katılın ve karakterin müşterilerinize son derece lezzetli tatlılar hazırlamasına ve sunmasına yardım etmeye hazırlanın!

Nihai pişirme becerilerine sahip olduğunuzu biliyoruz, bu yüzden artık boşa harcamayın. Çoğu sabırsız olduğu için müşterilerinizin isteklerini olabildiğince çabuk yerine getirmeye hazır olun! Her siparişi hazırlamak için malzemeleri tepsiye sürükleyin. Tamamlandığında, müşterilerinize zamanında servis edin. Kullanımda gösterilen birçok seçenek arasından uygun dondurma çeşidi ve içecek türünü seçtiğinizden emin olun. Bu harika dondurma yönetimi oyununda iyi puanlar kazanmak için müşteriler kadar mutlu olmaya çalışın! Kızlar için daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedin ve sanal mutfağımızda yeni tarifler öğrenin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM