REKLAM

Gacha Club

Gacha Club Oyunu Oyna

Orijinal bir anime kahramanı yaratın ve kendinizi Gacha dünyasına bırakın! Şimdi bu, sizinle iletişim kurmak için burada olan aynı düşünenlerden oluşan bir kulüp! Yaratıcılık, eğlence ve sosyalleşme için en iyi yer emrinizde, o yüzden hemen oyuna başlayın ve keyfini çıkarın! Oyuna başlarken karakter özelleştirme türünü seçebilirsiniz. On varsayılan kahraman vardır ve bunları örnek olarak kullanabilirsiniz ve beğeninize göre değiştirme, yeniden ayarlama ve özelleştirme yapabilirsiniz. Bunlar oyunun ana karakterleridir, ancak 90’dan fazla karakter daha var! Ve gerçekten benzersiz ve kişiselleştirilmiş görünene kadar onları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Oyunda görünen ten, saç, giysi, göz ve tüm öğelerin renklerini değiştirin. Kahramanlarınız için pozları seçin kişiliklerini düşünün ve onu ifade eden en iyi pozu bulun.

En küçük ayrıntıya dikkat edin gözlerinin şeklini ve rengini, saç stilini ve taşıdıkları şeyleri seçin. Eklenecek çeşitli kılıçlar, sihirli çubuklar, çantalar ve diğer aksesuarlar ve silahlar var. Karakterinizin yanında küçük bir arkadaşı olmasını ister misiniz? O zaman neden sevimli bir evcil hayvan eklemiyorsun! Bu, kedi, köpek veya kuş gibi sıradan bir hayvan olabilir. Ancak, fantastik birini de ekleyebilirsiniz! Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce yaratık var! Karakterinizin profili binlerce şekilde özelleştirilebilir, böylece en büyüleyici olana sahip olmakla övünebilirsiniz. Karakter yaratmanın hepsi bu kadar değil – oyun, kahramanlarınızı ortama koymanıza ve arsaları düzenlemenize izin veriyor.

Herhangi bir hikaye yazabilir, cümleler ekleyebilir ve sahneyi geride bırakabilirsiniz! Küçük çizgi filminize on adede kadar farklı karakter ekleyebilir ve bölümlere evcil hayvanlar da ekleyebilirsiniz! Arka planlar, karakterlerinizi farklı yerlere aktaracak – gerçek ve kurgusal. Karakterler birçok farklı şekilde etkileşime girebilir, konuşabilir, dövüşebilir, oynayabilir vb. Sadece konuşamazlar, aynı zamanda pozları değiştirerek hareket edebilirler. Ekranda olan bir şeyi açıklamanız gerekiyorsa, anlatıcının sesini sahnelere ekleyebilirsiniz. 15 tanesini oluşturabilir, kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM